Wierzę, że możemy wygrać z Orłem


15 sierpnia 2018
Juniorzy starsi

20-Karkonosze4707

Dziś czeka nas  “Pucharowa Środa” bowiem, aż trzy zespoły Karkonoszy zagrają w pierwszej rundzie Pucharu Polski. Jako pierwsi do boju ruszą juniorzy starsi. Co słychać w obozie drużyny Krzysztofa Pietrzyka przed meczem z Orłem Wojcieszów ?

Trener Pietrzyk, co nie dziwi, podchodzi do startu w Pucharze podobnie, jak trenujący juniorów młodszych Jacek Kołodziejczyk. Mecz z Orłem będzie dla nas jak kolejny sparing. W przerwie doszło do nas 5 nowych zawodników, dlatego pracujemy nad tym by wkomponować ich do zespołu, chcemy by jak najszybciej dopasowali się do naszych schematów i systemu w jakim gramy. Podobnie jak juniorzy młodsi, my również przystąpimy do meczu z pewnymi brakami kadrowymi. Czterech piłkarzy wciąż jest na wakacjach, a dwóch kolejnych nie podjęło treningów. W tej sytuacji na boisku, pojawi się 3 zawodników pierwszej drużyny, z czego dwóch jeszcze w zeszłym sezonie było juniorami. – powiedział. 

To z pewnością nie będzie łatwy mecz ale moi chłopcy zrobią wszystko żeby wygrać i przejść dalej. Mamy solidną bazę, trenowaliśmy od 16 lipca ze zmienną, ale i tak dużo lepszą frekwencją niż poprzednio. Wierzę, że stać nas na zwycięstwo.

Zapraszam, by wykorzystać dzień wolny i pojawić się przy Złotniczej. Zaczynamy o godzinie 11. – tyle Krzysztof Pietrzyk.

Rozmawiał Konrad Ambroży

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
250
wpDiscuz