Bartek, Marcel – Gramy dla Was!


7 lutego 2018
Z życia klubu

plakat turniej

Piłkarskie Przedszkole KS Karkonosze po raz kolejny organizuje turniej charytatywny. Trenerzy przedszkolaków Szczygieł i Rodziewicz, rodzice ich podopiecznych, szkoleniowiec juniorów młodszych Jacek Kołodziejczyk wraz z całym klubem oraz Marcin Ramski z Lechii Piechowice zgromadzili ogromną ilość wartościowych przedmiotów, które trafią na aukcję i loterię fantowąCały dochód z imprezy zostanie przekazany na rehabilitację Bartka i Marcela. Dwóch chłopców dotkniętych nowotworami.

Na wezwanie organizatorów odpowiedziały dziesiątki osób dobrej woli. Małe i duże firmy, sportowcy różnych dyscyplin i szczebli rozgrywkowych, osoby fizyczne i wielu innych ludzi wielkiego serca przekazało swoje cenne produkty i pamiątki by pomóc chłopcom w tej nierównej walce. Przez ostatnie tygodnie zewsząd spływały koszulki i inne sportowe pamiątki, vouchery, zaproszenia, bony na produkty i wiele innych. Wszystko dla 10 letniego Bartka i o 3 lata młodszego Marcela.

Na boisku zmierzą się najmłodsi adepci piłki nożnej z Jeleniej Góry, Jeżowa Sudeckiego, Piechowic, Janowic Wielkich, Szklarskiej Poręby, Jawora, Bolesławca, Gryfowa Śląskiego, Wałbrzycha. Organizatorami są KS Karkonosze i Lechia Piechowice.

W czasie imprezy odbędą się licytacje sportowych gadżetów. Będą to m.in.: piłka Legii Warszawa, Pogoni Szczecin, koszulka reprezentanta Polski Piotra Zielińskiego i jego brata Pawła z Miedzi Legnica, koszulki z autografami Cracovii Kraków, szczypiornistek z kadry Polski, Zagłębia Lubin, reprezentantki Polski Agaty Tarczyńskiej, wychowanki Lechii Piechowice, rękawice Tomasza Adamka i Marcina Zontka, koszulka Turowa Zgorzelec z podpisami koszykarzy oraz kolarska Alana Banaszaka.

Każdy z występujących zespołów podarował także koszulkę z podpisami swoich przedszkolaków, a przyszłych piłkarskich gwiazd :), które będą mogli wylicytować kibice zgromadzeni w hali.

Widzowie na pewno nie będą się nudzić! Zmagania dzieci na parkiecie będzie można umilić sobie pyszną kawą, ciastem i różnymi smakołykami dostępnymi w specjalnie przygotowanym na ten dzień bufecie.

Imprezę poprowadzi Piotr Sobota z zespołu Cocons Club

Dodatkowo serdecznie zapraszamy na charytatywną loterię. Każdy los będzie zwycięski. Czekają atrakcyjne nagrody, m.in. wejściówki do restauracji, fryzjera, kosmetyczki, bawialni, parków rozrywek, basen, czy na kurs tańca. W czasie finału loterii każdy los będzie miał podwójną szansę na nagrody, gdzie będą rozlosowane telefony komórkowe od shopbay.pl, pobyt dwudniowy w Pensjonacie Złoty Widok, weekend w Uzdrowisku Świeradów oraz vocher na relaks w SPA, weekend w Pensjonacie Milutka w Szklarskiej Porębie, bon dla dwojga w Hotelu Buczyński Medical & SPA w Świeradowie Zdroju, kolacja w Par Hotel Kur & SPA Buczyński, bilety na sektor VIP na mecze Zagłębia Lubin i Miedzi Legnica oraz cenne nagrody od sklepu Strefa Form i wiele innych, które jeszcze cały czas do nas spływają.

Wszystko po to wspomóc dwoje dzieci. Bartek to 10-letni piechowiczanin, który choruje na mięsaka Ewinga, złośliwy nowotwór kości. Chłopiec uwielbia jeździć na rowerze i biegać na nartach, a wciąż nie ma pewności, że będzie mógł dalej uprawiać sport i normalnie żyć.

Marcel to 7 latek z Jeleniej Góry, który od września miał rozpocząć naukę w SP 8, ale zdiagnozowano u niego złośliwy nowotwór lewego oczka, siatkówczaka. Chłopczyk marzy by chodzić do szkoły, jak inni jego koledzy i koleżanki.

Pokażmy im, że w tej okrutnej chorobie nie są sami. Pomóżmy im w tej walce. Liczymy na Was!

Do zobaczenia. Start o godz. 9:00.

Licytacje na portalu allegro znajdziecie pod tym linkiem https://allegro.pl/uzytkownik/robertoksk190?order=m

Mariusz Szczygieł – Trener Piłkarskiego Przedszkola KS Karkonosze

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
250
wpDiscuz