Blisko 20 firm na Lunchu Biznesowym


15 stycznia 2018
Z życia klubu

zaproszenie lunch biznesowy obraz

Przedstawiciele blisko 20 firm pojawili się w zeszły piątek w siedzibie Leroy Merlin, gdzie rozmawiali o prowadzonych przez siebie przedsiębiorstwach. Spotkania tego typu mają na celu nawiązanie kontaktów, które w dalszej perspektywie przełożą się na współpracę na polu biznesowym.

Z pewnością jest jeszcze za wcześnie by poznać i ocenić wszystkie skutki tej inicjatywy. Wiemy tyle ile powiedzieli nam sami jej uczestnicy, a ci w zdecydowanej większości zapewnili o chęci wzięcia udziału w kolejnych tego typu spotkaniach, niejednokrotnie nawet wskazując siedzibę swojej firmy jako miejsce do ich organizacji. – powiedział nam Konrad Ambroży, który obok Pana Jarosława Kujdy dyrektora sklepu Leroy Merlin był organizatorem piątkowego lunchu.

20180112_133705

V-ce Prezes Karkonoszy opowiedział nam w szczegółach jak wyglądało to spotkanie. Na początku głos zabrali organizatorzy, gdzie opowiadałem o działalności klubu. Aktywność jaką podejmujemy poza stadionem bardzo spodobała się co najmniej dwóm uczestnikom spotkania, z którymi wstępnie umówiliśmy się na kolejne rozmowy. Bardzo możliwe, że niebawem staną się oni kolejnymi sponsorami klubu. – dodaje. Następnie każdy z uczestników mógł w kilku zdaniach przedstawić siebie i swoją działalność reszcie. Potem przyszedł już czas na wymianę wizytówek i rozmowy. Całość trwała około 2 godzin.

Czy Ambroży jest zadowolony z frekwencji ? Mówi się, że początki bywają trudne i to było widać. Uczestnictwo zagwarantowało prawie 30 firm ale ostatecznie pojawiło się 10 mniej. Mimo to jestem umiarkowanym optymistą co do sensu kontynuowania tego typu spotkań.  – tyle Konrad Ambroży.

 

Mariusz Siuda

 

 

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
250
wpDiscuz