Chrobry Głogów przerwał passę juniorów

28 kwietnia 2019
Juniorzy starsi

ksk-chg

Mimo ambitnej gry, nie udało się  podopiecznym Jarosława Wichowskiego wygrać 4 meczu z rzędu w Lidze Dolnośląskiej Juniorów Starszych. Karkonosze przegrały w XIX kolejce LDJS  z głogowianami 1:0.

Po serii 3 wygranych ( Górnik Wałbrzych 4:2, Górnik Polkowice 3:2 i FC ACADEMY Wrocław 2:1) kibice juniorów starszych na dobre przyzwyczaili się do dobrej postawy swoich ulubieńców. Po odprawianiu kolejnych rywali i wspinaniu się w ligowej tabeli podopieczni trenera Wichowskiego mocno pracują na miano rycerzy rundy wiosennej LDJ. W sobotni poranek do Jeleniej Góry zawitali kolejni rywale biało-niebieskich zawodnicy Chrobrego Głogów. Goście wyszli na prowadzenie już w 3 minucie spotkania, kiedy to Mateusza Marceniuka pokonał Eryk Kunicki.  W II połowie Marceniuk pokazał, że wraca do wysokiej dyspozycji ponieważ w 49 minucie spotkania obronił rzut karny. W końcówce meczu idealną okazję do wyrównania wyniku spotkania zmarnował Wiejak i tym samym Karkonosze musiały zaznać goryczy porażki. Cieszy fakt, że biało-niebiescy podejmują rękawice w spotkaniu z kazda drużyna, bez względu na pozycję w ligowej tabeli. Mamy pewność, że jeszcze nie jeden zespól straci punkty w starciu z biało – niebieskimi, a utrzymanie w Lidze Dolnośląskiej Juniorów Starszych jest więcej niż w zasięgu podopiecznych trenera Wichowskiego. W przyszłym tygodniu w ramach XX kolejki spotkań WLJS juniorzy starsi udadzą się 7 maja do Bolesławca na mecz z Bobrzanami. Spotkanie to będzie miało charakter meczu o “6 punktów” ponieważ wygrana mocno przybliży KSK do utrzymania w lidze.
Foto-relacja z meczu oraz obszerniejszy opis wydarzeń boiskowych w artykule na Jelonka,com

Karkonosze Jelenia Góra 0:1 Chrobry Głogów (0:1)