Czas na kolejne spotkanie Klubu Biznesu


6 kwietnia 2018
Z życia klubu

IMG_20180122_154151_072

Kolejne spotkanie Klubu Biznesu przed nami.  Odbędzie się 20 kwietnia w budynku Uniwersytetu Ekonomicznego. Start planujemy na godzinę 10:00 – powiedział Konrad Ambroży, który poprowadzi wydarzenie.

W ramach Klubu Biznesu spotykamy się z przedsiębiorcami na dwa sposoby. W formie całodziennych szkoleń oraz na krótkich, maksymalnie 2-3 godzinnych prezentacjach, gdzie opowiadamy o sobie, wymieniamy się zleceniami, doświadczeniami czy też po prostu wizytówkami. Nigdy nie wiadomo kiedy będziemy się nawzajem potrzebować.dodaje Ambroży.

V-ce Prezes Karkonoszy jest zadowolony z efektów dotychczasowych spotkań. Cieszę się, że dzięki naszej pracy firmy, które zdecydowały się na wsparcie klubu korzystają z tego na wielu płaszczyznach. Kilka tygodni temu zorganizowaliśmy szkolenie ze sprzedaży i komunikacji, na którym gościliśmy przedstawicieli blisko 20 przedsiębiorstw. Wydarzenie prowadzone w sympatycznej atmosferze skutkowało nawiązaniem kolejnych kontaktów biznesowych między uczestnikami. Chcemy ten efekt pogłębiać.

Pytany o zasady rezerwacji miejsc tłumaczy. Pierwszeństwo rezerwacji i gwarancję uczestnictwa  jak w przypadku szkoleń mają nasi sponsorzy. Oczywiście nie zamykamy się jednak na inne firmy, które również bardzo serdecznie zapraszamy.  Po raz kolejny spotkamy się na gościnnym dla nas Uniwersytecie Ekonomicznym. Gdy tylko dowiemy się jak dużą salą możemy dysponować rozpoczniemy dodatkowe zapisy. Zapewniam jednak, że warto zgłosić się już teraz. – tyle Konrad Ambroży. 

W sprawie pytań oraz rezerwacji miejsc prosimy pisać pod adres e – mail konrad.ambrozy@kskarkonosze.pl

 

Mariusz Siuda.

 

 

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
250
wpDiscuz