czujemy niedosyt – Patryk Bębenek


13 grudnia 2017
Pierwszy zespół

bęben

Runda jesienna za nami. Chyba żaden z kibiców Karkonoszy 6 miejsca swoich ulubieńców nie traktuje jako wielkie osiągnięcie. Jak na swoja dyspozycję patrzą sami piłkarze? O tym w rozmowie z Patrykiem Bębenkiem. 

Jesień za nami. Szóste miejsce chyba nie spełnia Twoich oczekiwań? 

To miejsce na pewno nie odzwierciedla naszego potencjału i możliwości zespołu. Mamy wielki niedosyt jeśli chodzi o naszą pozycję na koniec rundy. Na szczęście to dopiero półmetek rozgrywek więc wciąż jest dużo kolejek by udowodnić. że jesteśmy mocnym zespołem.

Opowiedz o swoim najlepszym i najgorszym wspomnieniu z tej rundy. 

Najgorsza bezsprzecznie była 1 kolejka i mecz z AKS-em Strzegom, więcej o tym mówić nie trzeba, każdy wie co się wtedy wydarzyło. Oby nigdy więcej taki koszmar mnie nie spotkał. Najlepsze wspomnienie ? Myślę, że to wciąż przede mną i przed kolegami z drużyny.

Trwa przerwa między rozgrywkami. Jak ją spędzasz? 

Spędzam czas wolny z dziewczyną oraz rodziną. Ćwiczę aby za bardzo się nie rozleniwić i bez problemu wrócić niedługo na boisko. Cztery razy w tygodniu siłownia plus basen powinno wystarczyć.

Runda wiosenna zapowiada się na trudniejszą niż jesień. Większość meczów z wymagającymi rywalami zagracie na wyjeździe. Macie jeszcze szanse na dobry wynik?

Może to i lepiej, że nie będziemy grać tych meczów u siebie. Dzięki temu nie spadnie na nas presja bycia faworytem. Uważam, że z każdym rywalem w tej lidze możemy wygrać. Stać nas na zwycięstwo bez względu na to kto stoi po drugiej stronie boiska. Najważniejsze teraz to dobrze się przygotować i należycie rozpocząć rundę wiosenną. Nie możemy doprowadzić do powtórki z jesieni i punktować od samego początku.

Rozmawiał Konrad Ambroży

 

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
250
wpDiscuz

OFICJALNY PARTNER

MIASTO JELENIA GÓRA

KLUB BIZNESU