Czy juniorzy starsi opuszczą LDJ-tkę?


30 maja 2019
Juniorzy starsi

gajos

Niestety na papierze podopieczni Jarosława Wichowskiego spadli z Ligi Dolnośląskiej Juniorów Starszych wraz z Górnikiem Wałbrzych, Orłem Ząbkowice Śląskie oraz Moto-Jeleczem Oława. Gwoździem do trumny Karkonoszy był pogrom 7:0 we Wrocławiu zaserwowany przez WKS Śląsk.


Do końca sezonu WLJS pozostały jeszcze dwie kolejki w których  Karkonosze zmierzą się  i Moto Jelczem – oława oraz legnicką Miedzią. Biało-niebiescy mogą w tych spotkaniach powalczyć jeszcze o 12 lokatę ligowej tabeli na którą obecnie okupuje Orzeł Ząbkowice Śląskie.
Wracając do pytanie postawionego w tytule materiału, to istnieje jeszcze szansa, że nasz zespół utrzyma się w najwyższej dolnośląskiej lidze. Jednak uda się jedynie przy osławionym “zielonym stoliku”, ponieważ w kuluarach mówi się o tym, że przywrócona zostanie ilość 16 drużyn w LDJ, lub też co w ostatnich latach staje się wręcz tradycją do rozgrywek nie przystąpi zwycięzca ligi okręgowej. Koszty utrzymania Ligi Dolnośląskiej są bardzo duże i niewiele klubów jest w stanie je zapewnić. Zobaczymy co przyniesie czas, tymczasem głowy do góry i walczymy w dwóch ostatnich spotkaniach WLJS!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
250
wpDiscuz