Dzwonią głównie rodzice – D. Gałach


19 grudnia 2017
Pierwszy zespół
gałach

Daniel Gałach. Jeden z najjaśniejszych punktów Karkonoszy w minionej rundzie jest naszym drugim rozmówcą w trakcie przerwy zimowej. Jak ocenia dyspozycję swoją i kolegów? Co myśli o szansach biało – niebieskich na wiosnę i przede wszystkim czy na wiosnę dalej będzie grał na Złotniczej ? Wszystkiego dowiecie się z rozmowy.

Daniel za Tobą bardzo dobra runda. Czas już szykować się do transferu ?
Dziękuje bardzo ale ja do końca nie jestem z niej zadowolony. Co do propozycji to owszem, pojawiło się kilka ale póki co nie ma tematu i na chwilę obecną zostaje w Jeleniej Górze.

Serio nikt konkretny nie dzwonił?
Głównie dzwonili rodzice z pytaniem co u mnie słychać. więc konkretni dzwonili na pewno, ale chyba nie o to Ci chodziło ;-). Co do zainteresowania to smsowałem trochę z managerem i stąd wiem, że jest jakieś wstępne. Póki co jednak bez szaleństw.

Ufff, czyli widzimy się niebawem ?
Oczywiście. Zaraz po nowym roku, gdy tylko ruszą przygotownia melduje się do dyspozycji trenera Siatraka.

Ok zmieniamy temat. Jak utrzymujesz formę w czasie przerwy między rozgrywkami?
Jeśli chodzi o formę to trzy razy w tygodniu trenuje na hali. Ponadto raz w tygodniu chodzę na basen i o ile pogoda pozwala wychodzę z kolegami na boisko.

 Jak oceniasz minioną rundę w waszym i swoim wykonaniu ?
Mimo wszystko uważam, że ta runda była całkiem niezła w naszym wykonaniu. Czujemy jednak niedostyt bowiem mimo dobrej gry zajmujemy dopiero 6 miejsce w tabeli. Mieliśmy bardzo dobrą passę ale jak każda seria musiała się wreszcie skończyć. Niestety dwiema porażkami, które przy ścisku w czołówce zepchnęły nas w kierunku środka tabeli. Co do mnie tak jak mówiłem wcześniej. Nie było źle ale nie wpadam w huraoptymizm. Stać mnie na więcej. Tak samo jak cały zespół.

Wiosna zapowiada się na trudniejszą od jesieni. Większość meczów z tymi bardziej wymagającymi rywalami zagracie na wyjeździe. Czy to znaczy, że walkę o awans można już na półmetku uznać za przegraną?
Wiosna teoretycznie powinna być trudniejsza ale da nam też ważne odpowiedzi. Jeśli mamy dobrą drużynę i ambicję by grać wyżej musimy wygrywać wszędzie, nie tylko na swoim boisku. Jeśli chodzi o awans to oczywiście nie chcę tutaj pompować balonika, że musimy to zrobić i że tylko to nas interesuje bo tak na prawdę przed nami jest jeszcze cała runda i wiele może się zdarzyć. Uważam, że mamy dobry zespół ale nawet to nie gwarantuje, że wszystko zawsze będzie szło po naszej myśli. Czasem pojawi się błąd indywidualny, brak doświadczenia czy po prostu szczęścia. Gwarantuje jednak tak samo jak przed startem sezonu, że walczyć będziemy o jak najwyższe miejsce w tabeli.

Daniel na koniec powiedz nam czego Twoim zdaniem możemy od Was oczekiwać na wiosnę?
Gdybym ja był kibicem na pewno oczekiwałbym samych zwycięstw. Niestety tak się nie da. Mogę zapewnić, że w każdym meczu będziemy walczyć o 3 punkty z pełnym zaangażowaniem, więc walki oczekujcie od nas z pewnością. Myślę, że również bramek nie zabraknie, oby jak najwięcej z nich było na nasze konto ;-). Chcemy by stadion przy Złotniczej stał się twierdzą nie do zdobycia jeśli dołożymy do tego zwycięstwa na wyjazdach jeszcze będzie ciekawie!

Rozmawiał Konrad Ambroży

 

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
250
wpDiscuz

OFICJALNY PARTNER

MIASTO JELENIA GÓRA

KLUB BIZNESU