Do Ścinawy po przełamanie!


17 marca 2019
Pierwszy zespół

Plakat Ścinawa

Już dziś o godz. 15:00 na Stadionie Miejskim w Ścinawie (przyp. ul. Sportowa 16) usłyszymy pierwszy gwizdek sędziego Damiana Nowaka. Przed nami bardzo trudne spotkanie, jednak postaramy się aby 3 punkty pojechały do Jeleniej Góry!


W 17 kolejce spotkań IV ligi dolnośląskiej – grupy zachodniej podążamy do Ścinawy, gdzie zmierzymy się z miejscową Odrą-Total.  Po pierwszej wiosennej kolejce spotkań nasi rywale również musieli przełknąć gorycz porażki, bowiem w Grębocicach ulegli miejscowej Sparcie 0:2.  Drużyna prowadzona przez Tomasza Wołocha była rewelacją rundy jesiennej, ponieważ po 14 spotkaniach zakończyła rundę na 3 miejscu z bilansem 10 zwycięstw, 2 remisów i 2 porażek.
Przy Złotniczej Karkonosze podejmowały ścinawian w ramach 2 kolejki spotkań. 19 sierpnia 2018 roku biało – niebiescy musieli uznać wyższość swoich rywali i zainkasowali od Odry 3 bramki (D.Smolny, P.Długosz i D.Seta), odpowiadając jedynie bramką Damiana Buzały. Dodatkowo od 25 min. musieliśmy radzić sobie bez Oskara Wieliczko, który został wyrzucony z boiska (czerwona kartka) przez sędziego Frączka za zagranie piłki ręką poza polem karnym.
Nasi rywale mieli istny roller-coaster podczas zimowych przygotowań spowodowany licznymi kontuzjami i brakami kadrowymi co na pewno storpedowało część przygotowań zimowych trenera Tomasza Wołocha. Jednak 3 miejsce po rundzie wiosennej nie było dziełem przypadku i w dzisiejszym meczu przed Karkonoszami trudne zadanie do wykonania.
W ekipie Odry Ścinawa na pewno nie wystąpi były zawodnik Karkonoszy Jelenia Góra (Michał Piechuta) oraz Dawid Trawka. Ich nieobecność spowodowana będzie gradacją żółtych kartek.
W szeregach biało – niebieskich nie zobaczymy Bartosza Poszelężnego, który zmaga się z kontuzją kolana.

Początek spotkania o godz. 15:00, trzymajcie kciuki za wygraną biało – niebieskich!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
250
wpDiscuz