Dobre otwarcie przygotowań juniorów


21 czerwca 2020
Juniorzy starsi

js

Podopieczni trenera Jacka Kołodziejczyka w piątkowe popołudnie gościli na bocznej płycie Parku Sportowego Złotnicza seniorską drużyną Łużyc Lubań.


Juniorzy starsi Karkonoszy rozpoczęli już na dobre przygotowania do nowego sezonu Wojewódzkiej Ligi Juniorów Starszych pod wodzą nowego, jednak dobrze znanego im trenera- Jacka Kołodziejczyka. Pierwszy sparing partnerem biało-niebieskich okazał się reprezentant jeleniogórskiej “okręgówki” – Łużyce Lubań. Seniorska ekipa Łużyczan skorzystała z zaproszenia Karkonoszy i przybyła do Jeleniej Góry pod wodzą trenera Jarosława Wichowskiego, który obecnie łączy funkcję trenera Łużyc z trenerem juniorów młodszych jeleniogórzan.

Spotkanie było bardzo zacięte o czym może świadczyć aż 7 bramek jakie mogliśmy obejrzeć w tym spotkaniu. Jako pierwsi na prowadzenie wyszli goście za sprawą Oskara Rymera.  Karkonoszy na szczęście krótko musiały gonić wynik, gdyż kilka chwil później Kacper Tokarz uderzeniem z 16 metra pokonał Trzajnę.  Chwilę później w analogicznej sytuacji znalazł się Mikołaj Milewski, który przymierzył i pewnym strzałem pod poprzeczkę wyprowadził Karkonosze na prowadzenia 2:1.  Łużyce starały się gonić wynik  i sztuka ta udała im się jeszcze przed przerwą, kiedy to Rymer skompletował dublet tego dnia przy Złotniczej.  Wraz z początkiem drugiej odsłony spotkania obejrzeliśmy zdecydowany napór podopiecznych Jacka Kołodziejczyka. Dobra gra przełożyła się również na zdobycz bramkową. Najpierw Tokarz dobrym podaniem obsłużył Dawida gila, który zdobył 3 bramkę dla jeleniogórzan, a następnie Brajan Kułakowski podwyższył wynik spotkania. Łużyczan stać było jeszcze na bramkę Łukasz Rogalskiego, który ustalił tym samym wynik spotkania.

KARKONOSZE Junior Starszy 4-3 Łużyce Lubań (2:2)


foto: www.jg24.pl

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
250
wpDiscuz