FIZJO-MED partnerem biało-niebieskich!


26 lutego 2019
Z życia klubu

fizjo strona

FIZJOMED Zakład Fizjoterapii i Terapii Manualnej został nowym partnerem jeleniogórskich Karkonoszy! Biało-niebiescy nie muszą już się bać kontuzji bowiem zespół FIZJO-MEDU bez problemu postawi naszych zawodników na nogi!


Gabinet prowadzony przez Pana Marka Onyszkiewicza swoją siedzibę ma lokalizacjana jeleniogórskim Zabobrzu przy ulicy Kiepury nr 29 w Jeleniej Górze.  Na wizytę możecie liczyć od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00.
Ból nie daje Wam spokoju,  Wasz kręgosłup prosi o pomoc, a mięśnie odmawiają posłuszeństwa? Macie tylko jedno wyjście z tej sytuacji, a mianowicie czym prędzej odwiedźcie FIZJOMED Marka Onyszkiewicza, człowieka z wieloletnim doświadczeniem w zakresie fizjoterapii i przede wszystkim pasją do wykonywanej pracy. Każda wizyta to indywidualne podejście do pacjenta i jego dolegliwości. Podczas pobytu oprócz profesjonalnych zabiegów możecie również liczyć na fachową wiedzę i wskazówki wpływające na szybszą rehabilitację oraz właściwe dbanie min. o swój kręgosłup.


W razie pytań lub chęci umówienia wizyty dzwońcie pod numer Highlights info row image (75) 645 09 90 lub odwiedźcie gabinet osobiście. FIZJOMED możecie również podejrzeć na Facebooku wchodząc na stronę: https://www.facebook.com/fizjomed29/

My jeszcze raz dziękujemy za zaufanie okazane Karkonoszom, a Was zachęcamy do odwiedzenia Marka Onyszkiewicza w jego gabinecie i pozbycia się uciążliwego bólu 🙂

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
250
wpDiscuz