Gonimy! Gonimy!! Gonimy!!!


6 listopada 2017
Pierwszy zespół

Zostań specjalista w projektowaniu

Piłkarze Karkonoszy obecny sezon rozpoczęli katastrofą. Kibice długo jeszcze będą wspominać mecz, gdzie ich zawodnicy prowadząc po godzinie gry z AKS-em Strzegom 3-0 ostatecznie przegrali 3-5. Po tamtym dniu błyskawicznie pojawiły się głosy, że biało – niebiescy po raz kolejny nie będą liczyć się w walce o najwyższe miejsca ligowej tabeli.

Głosy te, mimo iż mocno wybiegające w przyszłość (jak typować wynik na koniec sezonu, gdy mamy za sobą raptem pierwsze kolejki?) wydawały się niepozbawione sensu. W końcu podopieczni Marka Siatraka komplet punktów zdobyli dopiero 9 września wygrywając w 5 serii spotkań z Nysą Zgorzelec.

Od tamtej pory jeleniogórzanie notują jednak świetną passę meczów bez porażki! Na chwilę obecną biało – niebiescy nie przegrali już od 58 dni notując w ostatnich 9 kolejkach ligowych aż 8 wygranych i tylko 1 raz remisując!

Świetna forma Karkonoszy pozwoliła przenieść się z odległych rejonów tabeli na 3 miejsce ze stratą 2 punktów do AKS-u Strzegom (różnica ta może ulec zwiększeniu bowiem Strzegomian czeka jeszcze zaległy mecz z Odrą Ścinawa) oraz 3 punktów do liderującego Apis-u Jędrzychowice.

Do końca rundy jesiennej zostały dwie kolejki. W sobotę 11 listopada zmierzymy się w ostatnim tegorocznym meczu przy ul. Złotniczej z zawsze groźnym Chrobrym II Głogów, by rundę zakończyć w Kowarach, gdzie czekać będzie na nas rozpędzona Olimpia. Piłkarze Karkonoszy udowodnili jednak, że można do tych meczów podejść z pewną dozą optymizmu. Wspierając naszych zawodników, przy odrobinie szczęścia, które da nam potknięcia rywali możemy przezimować na bardzo wysokiej pozycji. Najbliższe tygodnie dadzą nam odpowiedź czy stać nas na walkę o trzecioligową promocję. Biało – niebiescy muszą stanąć do niej razem. Mobilizujmy się nawzajem, zapraszajmy, pobijmy rekord frekwencji i stwórzmy w te sobotę atmosferę sportowego święta przy Złotniczej. Stać nas na to!

Konrad Ambroży 

 

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
250
wpDiscuz

PARTNERZY STRATEGICZNI

KLUB BIZNESU