I tydzień przygotowań kończymy w Czechach


13 stycznia 2019
Pierwszy zespół

20190112_121009

Pierwszy tydzień przygotowań seniorów do rundy wiosennej sezonu 2018/19 za nami. I cykl treningowy zakończyliśmy w czeskiej Desnej.
W minioną sobotę pierwszy raz w roku 2019 trenowaliśmy na dużej płycie. Zajęcia odbyły się w oddalonej o około 45 km od Jeleniej Góry czeskiej miejscowości Desna. Korzystaliśmy z obiektu miejscowego zespołu TJ Desna na co dzień występującego w regionalnej lidze czeskiej.  Niedawno wymieniona nawierzchnia sztuczna tylko zachęcała do treningu.

Na zajęciach pojawiło się 19 zawodników, co na pewno cieszy trenera I zespołu Krzysztofa Pietrzyka. Wśród nieobecnych znaleźli się: Max Denis (obowiązki związane z nauką), Damian Buzała ( sprawy osobiste) oraz nowy bramkarz KSK, który dołączy do drużyny pod koniec stycznia.

Trening na dużej płycie oraz pierwszy tydzień przygotowań skomentował K.Pietrzyk:

-“Wczorajszy trening miał charakter wytrzymałości tlenowej z piłkami oraz z akcentem koordynacji, podania, przyjęcia i uderzenia piłki do bramki. Drużyna była podzielona na 2 grupy. Trening zakończyliśmy grą na 3/4 boiska. Pierwszy tydzień podsumowuje pozytywnie. Odbyliśmy 6 jednostek treningowych. Był to czas ciężkiej pracy w siłowni, hali, terenie i na boisku. Cieszy wysoka frekwencja, w treningach uczestniczyło od 16 do 19 zawodników. W następnym tygodniu będziemy także ciężko trenować 6 razy, aby jak najlepiej przygotować się do rundy wiosennej”

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
250
wpDiscuz