“Jak okiełznać media społecznościowe?” – Warto było?


3 grudnia 2017
Z życia klubu

abc_color

Firma ABC Szkolenia z Wrocławia pojawiła się u nas po raz drugi. Tym razem tematyką, którą wspólnie zgłębialiśmy były media społecznościowe. Po wszystkim, jak za każdym razem, pytaliśmy uczestników czy było warto? Screeny kilku wypełnionych ankiet zamieszczamy poniżej. Przeczytajcie sami.

dav

dav

dav

Na kilka słów komentarza zgodzili się dwaj uczestnicy. Przedstawiciel dobrze nam znanej automyjni Niagara  oraz partner strategiczny klubu Marcin Kaflik, który powiedział nam, że w przyszłości nie wyklucza skorzystania z oferty prowadzącego.

W dobie mediów społecznościowych umiejętność ich wykorzystania do komunikacji z klientem stała się niezbędna. Wykładowca zaproszony przez  Prezesa Ambrożego wykorzystując swoją praktyczną wiedzę w kilka godzin pokazał nam jak unikać najczęstszych błędów i budować prawidłowe relacje z odbiorcami. Jestem pod dużym wrażeniem dlatego w niedalekiej przyszłości planuję skorzystanie z oferty firmy ABC Szkolenia. – Marcin Kaflik.

Pan Jacek z automyjni dodaje:
Szkolenie zostało poprowadzone w bardzo profesjonalny sposób. Wiedza i umiejętności praktyczne zdobyte w jego trakcie są dla mnie bardzo cennym i przydatnym doświadczeniem, które zamierzam wykorzystać w codziennej pracy.

Kolejne szkolenia odbędą się w przyszłym roku. Przypominamy, że pierwszeństwo w rezerwacji bezpłatnych miejsc mają przedsiębiorstwa zrzeszone w Klubie Biznesu Karkonoszy Jelenia Góra. Każde z nich może oddelegować nawet 3 pracowników.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz OKW Krucze Skały za gościnę. Serdecznie zachęcamy do polubienia fanpage:

https://www.facebook.com/ABCSzkoleniaWroclaw/

https://www.facebook.com/osrodekKS/

Konrad Ambroży

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
250
wpDiscuz