Juniorzy starsi grają dalej o Puchar

5 września 2018
Juniorzy starsi

puchar-polski

Juniorzy starsi pozostają w grze o Puchar Polski! We wczorajszym meczu II rundy, podopieczni Krzysztofa Pietrzyka pokonali KS Maciejowa 4-0. Zdobyczą bramkową po równo podzielili się Makuchowski i Gęślak.

O przebiegu meczu opowiada szkoleniowiec.

Pierwsza połowa meczu była senna w naszym wykonaniu. Może i byliśmy częściej przy piłce, przeważaliśmy, ale nie przełożyło się to na zdobycz bramkową. W przerwie dokonałem dwóch zmian, zagraliśmy jeszcze bardziej ofensywnie i to przyniosło spodziewany efekt. Na boisku było więcej miejsca, gdyż drużyna z Maciejowej opadła z sił. Przy lepszej skuteczności wynik powinien być wyższy. Cieszy wygrana, ale na pewno nie styl w jakim ją osiągnęliśmy. Dziękuję drużynie KS Maciejowa za grę fair play. Przed nami dużo pracy, żeby nasza gra wyglądała lepiej. Ten mecz to już historia, teraz myślimy już o sobotnich derbach z Górnikiem Wałbrzych i walce o pierwsze trzy punkty. – zakończył Krzysztof Pietrzyk