Juniorzy starsi przegrywają z Miedzią

30 sierpnia 2017
Juniorzy starsi

20-Karkonosze4707

Juniorzy starsi, prowadzeni przez Krzysztofa Pietrzyka przegrali dziś przy Lubańskiej z Miedzią Legnica 2-3 mimo iż po godzinie gry prowadzili 2-0.

Oddajemy głos trenerowi, który mimo porażki chwali ambicję swoich zawodników.

Zagraliśmy dzisiaj mocno okrojonym składem, mimo to chłopcy zagrali bardzo ambitnie i zostawili dużo zdrowia na boisku. Wiedząc jaką kadrą dziś dysponujemy postanowiliśmy zagrać pressingiem niskim nastawiając się na grę z kontry. Taktyka ta dość szybko przyniosła efekt w postaci gola Pawła Habasińskiego, który wyprowadził nas na prowadzenie. Wynik utrzymał się do przerwy. Po przerwie na 2:0 podwyższył Kacper Gęślak strzałem z rzutu karnego. Chłopcy w końcówce meczu opadli z sił, a ja mogłem dokonać dzisiaj tylko dwóch zmian. Zmęczenie spowodowało, że mnożyły się proste błędy, po których straciliśmy 3 gole i przegraliśmy mecz. Mimo porażki dziękuję chłopcom za postawę w tym meczu. – zakończył Krzysztof Pietrzyk.

Skład: Engler, Dulny (70′ Marceniuk), Bubin, Owsiejewicz, Aleksiejew, Kaziemko, Mężyk, Habasiński (46′ Uroda), Jaworski, Orzeszko, Gęślak.

Kolejny mecz nasi piłkarze rozegrają na wyjeździe przeciwko Lechii Dzierżoniów. Start w niedzielę 3 września o godzinie 11.