Juniorzy starsi wygrywają po raz kolejny

11 kwietnia 2018
Juniorzy starsi
drużyna juniorów starszych

Piłkarze Krzysztofa Pietrzyka świetnie sobie radzą w rundzie wiosennej. Juniorzy starsi wygrali dziś po raz 4 z rzędu, w pokonanym polu pozostawiając tym razem Lechię Dzierżoniów.

O meczu z Lechią Dzierżoniów opowiada trener juniorów starszych Krzysztof Pietrzyk. Spotkanie zaczęliśmy od szybko strzelonego gola. Niestety przy naszej biernej postawie, po źle wykonanym rzucie wolnym goście wyprowadzili kontratak i szybko doprowadzili do wyrównania. Pierwsza połowa, zakończona wynikiem 1-1 była słaba w naszym wykonaniu. Nie potrafiliśmy sforsować obrony przyjezdnych, którzy nastawili się na grę z kontry. Po przerwie było już nieco lepiej. Stworzyliśmy sporo sytuacji pod bramką Lechii czego efektem były dwa zdobyte gole. Mimo wszystko uważam, że zwycięzców się nie sądzi. Najważniejsze są kolejne 3 punkty. Dziękuje chłopcom za walkę i grę do samego końca. – Zakończył Krzysztof Pietrzyk.