Juniorzy starsi znowu wygrywają

5 maja 2018
Juniorzy starsi

drużyna juniorów starszych

Podopieczni Krzysztofa Pietrzyka wracają na zwycięską ścieżkę! Juniorzy starsi pokonali dziś przy Złotniczej Ślęzę Wrocław 5-2!

O dzisiejszym spotkaniu opowiada Krzysztof Pietrzyk.

Ślęza, to niewygodny dla nas zespół. Świadczy o tym fakt, że w meczach u siebie dotychczas z nimi nie wygraliśmy, a na wyjeździe udało się nam to 2 razy. Na szczęście dzisiaj przerwaliśmy złą passę i bardzo się z tego cieszymy. Do przerwy prowadziliśmy 2:0. W przerwie przestrzegałem chłopców, że to nie koniec meczu. Goście 10 minut po rozpoczęciu drugiej połowy zdobyli kontaktowego gola i zrobiło się przez chwilę nerwowo. Z tej próby nerwów to my wyszliśmy jednak zwycięsko szybko zdobywając trzeciego gola, później czwartego i wiadomo już było, że 3 punkty zostaną w Jeleniej Górze. Wygraliśmy zasłużenie, widać było że dzisiaj to nam bardziej zależało na zwycięstwie. Bardzo ważne są te trzy punkty, ale do końca pozostało 5 meczów i dalej czeka nas ciężka walka o utrzymanie. – zakończył trener juniorów starszych.

Karkonosze Jelenia Góra – Ślęza Wrocław 5-2 (2-0)

14′ Norbert Zaleszczyk
44′ Kacper Gęślak
55′ B. Świstak
58′ Damian Podgórski
83′ Damian Podgórski
84′ A. Czupry
90′ Paweł Habasiński