Juniorzy starsi znowu zwycięscy


25 lutego 2017
Juniorzy starsi

sparing

Dobra formę podtrzymują piłkarze Krzysztofa Pietrzyka. Po zwycięstwach nad MFK Trutnov i Górnikiem Wałbrzych tym razem ich wyższość musieli uznać piłkarze Polonii Stali Świdnica. 

Bez większych problemów poradzili sobie w trzecim tegorocznym meczu sparingowym podopieczni Krzysztofa Pietrzyka.

Do przerwy padła jedna bramka.  W drugich 45 minutach gospodarze zdobyli bramkę kontaktową ale na niewiele się to zdało. Piłkarze Karkonoszy zdobyli kolejne dwa gole i pewnie sięgnęli po zwycięstwo.

Mimo zwycięstwa szkoleniowiec juniorów starszych nie kipiał optymizmem “Ciężko o ocenę, gdy w każdym meczu gra się innym składem. Byliśmy dzisiaj skuteczniejsi od gospodarzy ale z samej gry do końca zadowolony nie jestem. Miał na to duży wpływ fakt, że zabrakło nam dzisiaj 4 podstawowych zawodników. Zwycięstwo jest ważne bo to buduje nastroje w zespole. Kolejny mecz gramy już z drużyną seniorską Halniaka Miłków w najbliższy czwartek o godzinie 17:30” – Krzysztof Pietrzyk 

25.02.2017 r., godz.10.30, Świdnica.

Polonia-Stal Świdnica – MKS Karkonosze Jelenia Góra 1:3 (0:1)
Bramki dla KSK: Dobrowolski-2, Zatorski.

KSK: Engler, Matuszewski, Bubin, Dobrowolski, Ławrynowicz, Czernik, Kaziemko, Pietruczuk, Zatorski, Orzeszko, Habasiński. Na zmianę wchodzili: Aleksiejew, Mężyk, Gliwa.

Głosuj w Jeleniogórskim Budżecie Obywatelskim – projekt 3.03 https://jbo.jeleniagora.pl/

 

Konrad Ambroży

 

 

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
250
wpDiscuz