Juniorzy ze zmiennym szczęściem


13 maja 2018
Juniorzy starsi

drużyna juniorów starszych

Ze zmiennym szczęściem grali w ten weekend juniorzy Karkonoszy. Podopieczni Jacka Kołodziejczyka wygrali w Jaworze z Kuźnią 5-3. W zdekompletowanym składzie do Głogowa, na mecz z liderem pojechali juniorzy starsi, ci wrócili na tarczy.

 Na początek Jacek Kołodziejczyk. Mecz od pierwszych minut był rozgrywany w szybkim tempie. Mimo braku klarownych sytuacji z obu stron widać było duże zaangażowanie, co mogło podobać się kibicom. Wynik otworzył Kułakowski strzałem z około 25 metrów. Nie był to strzał życia ale zaskoczył bramkarza na tyle, że puścił piłkę lecącą w środek bramki. Po zmianie stron zawody nabrały jeszcze większego tempa. Zaowocowało to dogodnymi sytuacjami dla obydwu zespołów. Kolejne gole padły jednak naszym udziałem. Zarówno na 2 jak i 3 -0 trafił Siudak. Czwartego gola zdobył Tomaszewski, pewnie wykorzystując sytuację sam na sam z bramkarzem. Wynik ustalił Ranecki po podaniu od Jurka. 
Niestety nie ustrzegliśmy się błędów i straciliśmy 3 bramki. Mieliśmy momenty rozluźnienia i to przyniosło łatwe bramki dla rywali, którzy trafili na 3-1, 4-2 oraz 5-3. 
Już we wtorek zagramy z Łużycami. Mamy do wyciągnięcia pewne wnioski z gry obronnej. Poprawimy trochę i gramy dalej. O swoje! zakończył trener juniorów młodszych. 

Gorzej powiodło się juniorom starszym, którzy mierzyli się na wyjeździe z liderem z Głogowa. Oddajemy głos trenerowi Pietrzykowi. Pojechaliśmy do lidera w 12. Na ławce był tylko bramkarz. Chłopcy walczyli i chce im za to podziękować ale z takim rywalem nie można wygrać jadąc gołą 11. Trzeba to przełknąć. W środę mamy mecz o 6 punktów na Złotniczej z BKS-em Bolesławiec a w perspektywie aż 4 kolejki z zespołami będącymi spokojnie w naszym zasięgu. Gramy dalej.zakończył. 

Rozmawiał Konrad Ambroży 

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
250
wpDiscuz