Karkonosze znowu zgubiły punkty


4 września 2016
Pierwszy zespół

Bezbramkowym remisem zakończył się mecz 4. kolejki IV ligi pomiędzy Karkonoszami Jelenia Góra a Włókniarzem Mirsk. Przez większą część meczu wiało nudą.

 

W pierwszej połowie gospodarze stworzyli praktycznie jedną dogodną sytuację. Podawał Robert Lekszycki, a uderzał Łukasz Kowalski. Piłka trafiła w poprzeczkę bramki Włókniarza.

W drugiej połowie obraz gry nie zmienił się – ciekawych akcji z obu stron było jak na lekarstwo. W doliczonym czasie czerwoną kartkę, za drugą żółtą, ujrzał Piotr Walaszek, najskuteczniejszy dotąd zawodnik Karkonoszy.
Po czterech kolejkach jeleniogórzanie z dorobkiem 5-ciu punktów zajmują ósme miejsce w tabeli IV ligi. Biało-niebiescy z czterech rozegranych spotkań wygrali tylko jedno. Wygląda na to, że plany wywalczenia awansu trzeba będzie mocno zweryfikować. A może to tylko chwilowa obniżka formy i wkrótce podopieczni Marka Siatraka złapią wiatr w żagle? Przekonamy się już za tydzień: Karkonosze grają na wyjeździe z liderem – Orkanem Szczedrzykowice.

źródło: nj24.pl

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
250
wpDiscuz

OFICJALNY PARTNER

MIASTO JELENIA GÓRA

KLUB BIZNESU

jplast CentrumPsychologiiPsychologSportu Fizjo-med WhatsApp Image 2019-11-01 at 20.08.25 lodostref mzk termy cieplickie telaces obrębalski marek mint caffe