Klub Biznesu pomaga zwierzętom


3 sierpnia 2018
Z życia klubu

zbiórka

Karkonosze Jelenia Góra włączyły się w kolejną akcje charytatywną. Tym razem, biało – niebiescy pomagać będą podopiecznym jeleniogórskiego schroniska. W pierwszym etapie zbiórki “do gry” weszli przedsiębiorcy zrzeszeni w Klubie Biznesu, u których, od wczoraj sukcesywnie pojawiają się specjalnie oznakowane puszki.

Pomysł wsparcia czworonogów pojawił się podczas ostatniego spotkania, organizowanego w Norweskiej Dolinie, gdzie na zaproszenie dyrektora sklepu Leroy Merlin – Pana Jarosława Kujdy pojawiła się też, Pani Anna Nikołajuk. Kierownik schroniska.

Pani kierownik przedstawiła nam sytuacje swojej placówki. Nakreśliła plany na najbliższe miesiące jej funkcjonowania oraz wskazała elementy, które potrzebują jak najszybszej poprawy. Następnie wywiązała się dyskusja, podczas której zastanawialiśmy się nie „czy pomóc”, tylko w jaki sposób to zrobić. Na początek całej inicjatywy postawiliśmy na tradycyjne puszki. Już dziś mamy 12 lokalizacji, które chętnie je u siebie przyjmą. Serdecznie zapraszam też innych, nie tylko przedsiębiorców do pomocy. – Powiedział Konrad Ambroży, który z ramienia Karkonoszy zajmuje się Klubem Biznesu.

W planach jest również aukcja charytatywna, sesja zdjęciowa, która przeprowadzi jeleniogórski fotograf – Michał Luch oraz kilka innych wydarzeń. Zapraszamy do pomocy. Każde wsparcie się liczy. – zakończył W-ce Prezes Karkonoszy Jelenia Góra.

Punkty, gdzie znajdziecie puszki: Leroy Merlin, Kosmetyka Samochodowa Niagara, Sklep Profirs, Serwis samochodowy Cargum, Call-centre Orange, OKW Krucze Skały w Karpaczu, Zicom, Norweska Dolina w Szklarskiej Porębie, Centrum Rehabilitacji Sportowej, Kancelaria Brokerska Advisor, Uniwersytet Ekonomiczny. Puszki pojawią się też na stadionie w czasie wydarzeń sportowych.

W pomoc włączyło się już Muzyczne Radio – https://muzyczneradio.com.pl/index.php/articles/ruszyla-akcja-pomocy-psom-ze-schroniska.html

 

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
250
wpDiscuz