Klub Biznesu przechodzi na większe boisko!


4 grudnia 2017
Z życia klubu

Karkonosze - Chrobry Glogow ! FootballteamTryouts

W przyszłym roku Klub Biznesu Karkonoszy czekają spore zmiany. Jakie? Zanim przedstawiciel firmy ABC Szkolenia rozpoczął w Karpaczu piątkowe zajęcia, na sali wraz z Konradem Ambrożym pojawił się Jarosław Kujda. Dyrektor jeleniogórskiego sklepu Leroy Merlin. 

Panowie przedstawili zgromadzonym pomysł na wspólne rozszerzenie działalności biało – niebieskiego Klubu Biznesu. Pan Kujda, który w dotychczasowej karierze zawodowej uczestniczył w takich inicjatywach: m.in. w prężnie działającym KB Olympic Wrocław zaoferował pomoc w organizacji kolejnego spotkania na terenie prowadzonego przez siebie sklepu.

Tym razem nie w formie szkolenia a lunchu biznesowego, który byłby dedykowany (w pierwszej kolejności) członkom Klubu Biznesu Karkonoszy Jelenia Góra oraz zaproszonym gościom ze świata biznesu, polityki i sportu.

Przewidywany termin to: 12.01.2017 godz. 13:00.

W trakcie Lunchu każda z firm otrzyma szansę na przedstawienie się wszystkim uczestnikom. Następnie w luźnej atmosferze, węższym gronie i odpowiednio długim czasie będzie mogła nawiązać kontakty biznesowe, pozyskać zlecenia i cenne znajomości, które stają się coraz ważniejsze w codziennym prowadzeniu biznesu.

Zadowolenia nie kryje v-ce Prezes klubu. Długo szukaliśmy kogoś kto pomoże nam organizacyjnie w przejściu na wyższy poziom. Mamy strategię jak sprzedawać ofertę reklamową klubu ale dopiero Pan dyrektor Kujda daje nam szansę by przedstawić ją szerszemu gronu przedsiębiorców w jednej chwili. Wierzę, że styczniowe spotkanie może się okazać krokiem milowym tak samo dla Karkonoszy jak i naszych sponsorów, którzy będą mogli nawiązać wtedy ciekawe znajomości. – Powiedział Ambroży.

Klub biznesu jest przestrzenią do łączenia firm w celu wzrostu sprzedaży i ograniczania kosztów. Dzieje się to dzięki wymianie kontaktów oraz doświadczeń biznesowych podczas cyklicznych spotkań otwartych lub dedykowanych spotkań indywidualnych. Lunch biznesowy daje możliwość poznawania kolejnych firm na szczeblu osób decyzyjnych. Nie mniej istotne jest też budowanie marki podczas wydarzeń sportowych. Od sierpnia 2016 roku Leroy Merlin Polska to potwierdza działając jako Oficjalny Sponsor Reprezentacji Polski w piłce nożnej. Cieszę się, że i Nasz sklep od 2018 roku będzie wspierał lokalną drużynę oraz zaangażuje się w budowanie trwałych relacji biznesowych z przedsiębiorcami z Jeleniej Góry i okolic – dodaje Jarosław Kujda.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
250
wpDiscuz