Kolejna wysoka wygrana seniorów w sparingu


29 czerwca 2020
Pierwszy zespół

jg24_237000

Drugie okazałe zwycięstwo podczas przygotowań do sezonu 2020/2021 zaliczyli podopieczni Ołeksandra Shevelyukhina. Tym razem biało-niebiescy 6:0 pokonali lokalnego rywala Lotnika Jeżów Sudecki.


Sparing #2 był już trudniejszym spotkaniem Karkonoszy podczas letnich przygotowań niż pierwsza gra kontrolna z młodzieżowym zespołem biało-niebieskich. W sobotnie przedpołudnie przy Złotniczej 12 pojawiła się drużyna jeżowskiego Lotnika prowadzona przez byłego zawodnika i trenera jeleniogórzan Artura Milewskiego. Spotkanie przy Złotniczej 12 dostarczyło wielu emocji, zwłaszcza dla sympatyków Karkonoszy, które aż 6-krotnie zmusiły jeżowian do wyciągania futbolówki z własnej bramki. Pierwszą bramkę zdobył zawodnik testowany, który mocnym uderzeniem umieścił piłkę tuż pod poprzeczką. Na 2:0 podwyższył Mateusz Czerwiński skutecznie wykonując “11” za zagranie ręką we własnym polu karnym przez jednego z jeżowian. Do końca pierwszej połowy żadna z drużyn nie zdobyła bramki.

Po zmianie stron Karkonosze wyraźnie przyśpieszyły, narzuciły swoją grę i ruszyły mocno do przodu, czego efektem były kolejne trafienia Roberta Lekszyckiego, Michała Staniszewskiego, Michała Wawrzyniaka i Nikodema Siudaka.
Na szczególną uwagę zasługuje uderzenie “Lekszyka”, który pięknym rogalem nie dał szans Kustoszowi.
Przy Złotniczej miała też miejsce historyczna chwile, bowiem w biało-niebieskiej drużynie seniorów zadebiutował syn trenera Lotnika – Mikołaj Milewski.

Sparing #3 z Orkanem Szczedrzykowice już w najbliższą sobotę 4 lipca o godz. 16:00 przy Złotniczej 12.
Niestety nie będzie dane Wam go obejrzeć z wygodnej pozycji trybun, gdyż wciąż są one wyłączone z użytkowania przez operatora obiektu w związku z sytuacją wywołaną przez COVID-19.


foto-www.jg24.pl

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
250
wpDiscuz