Kołodziejczyk znowu w Lizbonie


24 stycznia 2018
Z życia klubu

27153410_1847200221987888_1105645612_n

Trener Jacek Kołodziejczyk znany jest jako osoba konsekwentnie pogłębiająca wiedzę trenerską. Szkoleniowiec juniorów młodszych raz za razem wyjeżdża na staże i szkolenia do bardziej utytułowanych klubów. Tym razem, choć już nie po raz pierwszy wylądował w Benfice Lizbona. 

Oddajemy głos zainteresowanemu: Staż potrwa tydzień. Od 20 do 27 stycznia mam przyjemność kształcić się w Akademii Benfiki Lizbona. Już pierwszego dnia wraz z grupą trenerów z całej Polski oraz kolegami z Dinama Zagrzeb mieliśmy okazję oglądać mecz pierwszego zespołu Benfiki z Chaves, który zgromadził na trybunach 57 tysięcy kibiców. Od poniedziałku całe dnie spędzamy natomiast w Akademii, która znajduje się kilkanaście kilometrów od Lizbony. Obserwujemy tutaj treningi grup młodzieżowych do drużyny u-19 włącznie. Mimo, że nie jest to mój pierwszy wyjazd do najlepszej fabryki talentów w Europie. Staż i obecność w tym miejscu uważam za bardzo wartościowy.  Będąc tu wcześniej poznałem filozofię klubu, teraz mogę wdrażać się w szczegóły. Warto wspomnieć, że po każdym treningu do naszej dyspozycji są trenerzy oraz ich asystenci, z którymi możemy swobodnie rozmawiać. Na koniec Trener Kołodziejczyk jak zawsze prosił o przekazanie podziękowań Bartoszowi Kubicy prezesowi Comt Coaching Club za umożliwienie uczenia się od najlepszych.

 

Niespodzianka dla posiadaczy konta na instagramie! Ruszył klubowy profil. Kilka pierwszych zdjęć od trenera Kołodziejczyka znajdziecie pod adresem https://www.instagram.com/p/BeU8_7QhmMQ/?hl=pl&taken-by=karkonoszejg 

Konrad Ambroży

 

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
250
wpDiscuz