Końca świata nie będzie – M. Denis


18 września 2017
Pierwszy zespół

denis

Dwa razy z rzędu wygrali piłkarze Karkonoszy, którzy w ostatnich tygodniach okazali się lepsi od Nysy Zgorzelec i Górnika Złotoryja. Czy w najbliższą sobotę wygrają po raz trzeci ? Na drodze podopiecznym Siatraka stanie Odra Ścinawa. 

Ścinawianie spisują się w tym sezonie znakomicie. Beniaminek z miejscowości położonej nieopodal Lubina zajmuje 5 miejsce ze stratą 4 punktów do lidera – AKS-u Strzegom. Goście, którzy w sobotę zawitają przy Złotniczej w poprzedniej kolejce wygrali aż 8-0! z Górnikiem Boguszów Gorce.

Przed zbliżającym się meczem rozmawiamy z Maksymilianem Denisem. Naszym rozmówcą Maksiu został nie bez powodu. W najbliższą sobotę kończył będzie 23 lata. Czy do spółki z kolegami dostanie w prezencie 3 punkty? Zobaczymy. Na początek, tradycyjnie zapytaliśmy jednak o poprzednią kolejkę rozgrywek.

Nie każdy był pewien zwycięstwa z Górnikiem. W okresie przygotowawczym to sobotni goście byli lepsi.

Nigdy nie można być pewnym zwycięstwa. Do każdego meczu trzeba podchodzić z wiarą w korzystny rezultat i przede wszystkim poprzeć to ciężką pracą na boisku. Cieszymy się, że wszystko poszło zgodnie z naszym planem i zdobyliśmy 3 punkty, lecz doskonale wiemy, że stać nas na zdecydowanie więcej.

Są tacy, którzy przewidują, że w najbliższą sobotę nastąpi koniec świata. Czy to nie wpłynie negatywnie na mobilizację w zespole ? ?

Szczerze mówiąc nie wierzę w jakieś zabobony i myślę, że chłopaki podzielają moją opinię na ten temat. Jesteśmy skoncentrowani i podejdziemy do sobotniego spotkania, tak jak do każdego innego meczu – z pragnieniem zwycięstwa.

Odra Ścinawa w ostatnim meczu wygrała u siebie z Górnikiem Boguszów Gorce aż 8-0. Wynik robi wrażenie co ?

Wynik na pewno robi wrażenie, ale takiego scenariusza u nas w żadnym razie sobie nie wyobrażamy. 3 punkty to dla nas absolutny priorytet.

Jakiego meczu i jakiego wyniku spodziewasz się w sobotę ?

Sądzę, że w sobotnim meczu będzie dużo walki. Chcemy utrzymywać się przy piłce i tworzyć sytuacje bramkowe. Wierzę, że stać nas na odniesienie kolejnego zwycięstwa. Wynik ? Gdybym miał typować postawiłbym na 2:0. Jeśli chodzi o strzelców to może Bartek albo Daniel podtrzymają formę strzelecką.

 

Rozmawiał Konrad Ambroży

 

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
250
wpDiscuz

PARTNERZY STRATEGICZNI

KLUB BIZNESU