Lunch Biznesowy już za chwilę


9 stycznia 2018
Z życia klubu

zaproszenie lunch biznesowy obraz

Karkonosze Jelenia Góra wraz ze swoim partnerem sklepem Leroy Merlin organizują Otwarty Lunch Biznesowy dla firm. Prawdopodobnie pierwsze takie wydarzenie w naszym mieście już teraz zainteresowało przedstawicieli 20 przedsiębiorstw. Zapisy jeszcze trwają więc możliwe, że ta liczba wzrośnie – powiedział nam Konrad Ambroży – v-ce Prezes klubu.

Spotkania tego rodzaju organizowane są w coraz większej ilości ośrodków. Swoje “Kluby Biznesu” mają już miasta, powiaty, gminy. Przedsiębiorcy skupiają się też wokół krain geograficznych, popularnych obszarów turystycznych itp.

Kilkanaście miesięcy temu, gdy zakładaliśmy nasz klub biznesu myśleliśmy właśnie o takim dniu. Wierzyliśmy,  że uda nam się stworzyć produkt, który na początek zainteresuje i przekona do siebie lokalny biznes by następnie stać się dla niego miejscem głębokiej i wielostronnie korzystnej współpracy. Dzięki wsparciu Leroy Merlin teraz nam się to udaje. Dziękujemy – dodał Konrad AmbrożyOrganizator wydarzenia z ramienia KS Karkonosze ubolewa, że w piątek nie spotkamy się ze wszystkimi. Nasi sponsorzy nierzadko mają bardzo napięte terminarze. Żałujemy, że niektórych z nich w piątek zabraknie. Na szczęście to nie ostatnie takie spotkanie. – zakończył Konrad Ambroży

Znamy już plan Pierwszego Otwartego Lunchu Biznesowego. Start przewidziano na godzinę 13:00. Organizatorzy poza kateringiem dla uczestników przygotowali również loterię z niespodziankami.

12:45 – 13:15 Rejestracja uczestników

13:15 – 13:45 Prezentacja gospodarzy + członków Klubu Biznesu KS Karkonosze

13:45 – 14:45 Prezentacje zaproszonych gości.

14:45 – 14:55 Losowanie upominków

15:00 – 16:00 Rozmowy w kuluarach

Godziny zostały podane orientacyjnie i mogą ulec zmianie w trakcie spotkania. 

Uwaga – przedsiębiorcy zainteresowani uczestnictwem w piątkowym lunchu mogą się jeszcze na niego zapisać pod adresem e – mail konrad.ambrozy@kskarkonosze.pl

Mariusz Siuda

 

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
250
wpDiscuz

OFICJALNY PARTNER

MIASTO JELENIA GÓRA

KLUB BIZNESU