Marek Siatrak nie jest już trenerem Karkonoszy


3 lipca 2018
Pierwszy zespół

Marek Siatrak-przodem

Marek Siatrak nie będzie już dłużej trenował Karkonoszy. Przed kilkunastoma minutami, w siedzibie klubu miało miejsce spotkanie trenera z zarządem. Podczas, którego obie strony podziękowały sobie za dotychczasową współpracę.

Marek Siatrak objął drużynę po Arturze Milewskim. Prowadził ją przez dwa lata od Czerwca 2016 roku. W swoim debiutanckim sezonie zajął wraz z zespołem 6 miejsce w tabeli. W niedawno zakończonych rozgrywkach uplasował się 2 pozycje niżej.

Zarząd klubu pragnie serdecznie podziękować za wkład w rozwój drużyny. Markowi Siatrakowi życzymy powodzenia i będziemy trzymać za niego kciuki na dalszych etapach jego trenerskiej kariery.

Marek SiatrakZe względów osobistych podjąłem decyzję o nieprzedłużaniu umowy trenerskiej, związanej z prowadzeniem I zespołu seniorów w sezonie 2018/2019. W związku z powyższym, chciałbym bardzo serdecznie podziękować wszystkim osobom związanym z klubem. Praca dla MKS Karkonosze Jelenia Góra była dla mnie zaszczytem i dużym doświadczeniem. Życzę klubowi, zawodnikom, kibicom i wszystkim sympatykom klubu sukcesów sportowych oraz samych pozytywnych doświadczeń, związanych z działalnością klubu. – Zakończył były już trener MKS Karkonosze Jelenia Góra.

MKS Karkonosze

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
250
wpDiscuz