Mobile Football nowym członkiem Klubu Biznesu!


19 września 2017
Z życia klubu

mobilefootball-logo-png

Niezmiernie miło nam poinformować, że  17 członkiem Klubu Biznesu Karkonosze został Mobile Football!

Firma Mobile Football to kompleksowa obsługa animacyjna zarówno dzieci jak i imprez firmowych. Obsługa animacyjna polega na przygotowaniu planu animacji dla konkretnego klienta przy uwzględnieniu wieku i liczby dzieci. Tak przygotowany plan pozwala później na perfekcyjną realizację usługi. Najważniejsze jest elastyczne podejście do każdego zadania co pozwala na niezawodność i pewność działania.

Wśród usług realizowanych przez Mobile Football wyróżnić możemy:

Wynajem foto budki
Cała magia polega na tym, że foto budka jest tak łatwa w obsłudze, że może zrobić to każdy! To doskonały wybór na różnego rodzaju eventy – foto budka na wesele, imprezę firmową, studniówkę, festyn.
Do uzgodnienia w zależności od długości najmu i odległości dojazdu.

Organizacja eventów sportowych

Mobile Football oferuje przeprowadzenie dedykowanych eventów sportowych. Dysponujemy mobilnym boiskiem przenośnym o wymiarach 6x9m z nawierzchnią z trawy sztucznej z systemem band i profili aluminiowych. Wiedza i doświadczenie w Trenerów Animatorów Akademii Mobile Football sprawia, że każda impreza stanie się świętem sportowym na mobilnym boisku. Rozgrywki sportowe przeplatane są szeregiem atrakcji w postaci turniejów, animacji sportowych dla dzieci i rodziców. W trosce o rozwój sportowy uczestników zmagań sportowych przeprowadzamy testy sprawności sportowej, będące formą treningu a zarazem diagnozą sprawności. Imprezy sportowe dla dzieci, zorganizowane dotychczas przez trenerów Akademii Mobile Football, zawsze cieszyły się dużą popularnością i przyciągały całe rodziny, które w atmosferze sportowej zabawy, chętnie uczestniczyły w aktywnościach organizowanych na unikalnym mobilnym boisku.

Specjalizujemy się głównie w organizacji imprez piłkarskich w ramach, których proponujemy:

Dedykowane Turnieje piłkarskie dla najmłodszych
Urodziny piłkarskie
Dzień dziecka oraz Mikołajki piłkarskie
Promocję wybranej marki firmy jako partnera odpowiedzialnego społecznie.

Jeśli chcecie zorganizować imprezę dla swoich dzieci albo szukacie alternatywy dla tradycyjnych spotkań pracowniczych skontaktujcie się z Mobile Football:

https://www.facebook.com/mobilefootballmareksiatrak

http://mobilefootball.pl

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
250
wpDiscuz

PARTNERZY STRATEGICZNI

KLUB BIZNESU