Nic nowego

11 lutego 2017

sparing
Drugi sparing tej zimy w wykonaniu biało – niebieskich kończy się tym samym wynikiem. Po zwycięstwie nad Woskarem Szklarska Poręba tym razem Łużyce Lubań przegrały z Karkonoszami w tym samym rozmiarze 1-8.

Jednak tylko wynik dzisiejszego meczu budzi skojarzenia z poprzednim sparingiem. Dzisiaj z dużo większym spokojem do Czech wybierał się trener Siatrak, który poprzednio do dyspozycji miał tylko 12 zawodników (łącznie z sobą). Tym razem na ławce rezerwowych siedziało już trzech piłkarzy: Szukiel, Zaleszczyk i Wersocki.

Jeleniogórzanie od pierwszych minut narzucili swój styl gry i szybko wyszli na dwubramkowe prowadzenie. Około 20 minuty po błędzie Pytla pada jak się okazało honorowe trafienie dla drużyny z Lubania. Do przerwy Karkonosze odpowiadają jednym trafieniem i udają się na odpoczynek przy wyniku 3-1.

Druga odsłona to już pełna dominacja Karkonoszy i popis strzelecki Szramowiata i Zaleszczyka.

Karkonosze Jelenia Góra – Łużyce Lubań 8-1 (3-1).

Bramki: Szramowiat 4, Zaleszczyk 2, Pytel, Firlej.

Skład: Wieliczko, Firlej, Palimąka, Siatrak, Denis, Pytel, Poszelężny , Woźniczka, Szramowiat, Banaś, Kozołubski.

Rezerwowi: Szukiel, Zaleszczyk, Wersocki

Głosuj na Pawła Pytla i Marka Siatraka w konkursie Nowin Jeleniogórskich. Sms pod numer 72150 o treści SP12 (Paweł Pytel) i TR7 na nr 7255 (Marek Siatrak). Koszt to 2,56 złotych z vat.