Nie składamy broni – M. Siatrak


28 grudnia 2017
Pierwszy zespół

Marek Siatrak-przodem

Pytany o ocenę minionej rundy w wykonaniu swoich piłkarzy trener Siatrak wydaje się usatysfkacjonowany osiągniętym przez nich wynikiem. Szkoleniowiec biało – niebieskich nie ukrywa, że mogło być lepiej ale brakujące do podium 2 punkty to nie tragedia.

Oddajemy głos trenerowi. Rundę jesienną oceniam pozytywnie. Apetyt jednak rósł w miarę jedzenia i boli, że nie wykorzystaliśmy co najmniej dwóch szans kiedy mogliśmy zbliżyć się na mały krok do czołowej trójki. Strata na szczęście nie jest bardzo duża. Grając skuteczniej mamy szansę ją zmniejszyć. Tener Siatrak pytany o to czego zabrakło by przerwa zimowa była dla kibiców Karkonoszy przyjemniejsza wskazuje na doświadczenie i umiejętność mądrej gry w kluczowych momentach. Spotkania z Chrobrym Głogów czy to w Boguszowie Gorcach powinniśmy wygrać. Te dodatkowe 5 punktów pozwoliłoby nam dzisiaj odpoczywać w dużo lepszych nastrojach i z dużo większymi nadziejami oczekiwać wiosny.  Pozostając przy wiośnie. Wiemy już kiedy nasi piłkarze rozpoczną zajęcia i z kim mierzyć się będą w czasie meczów sparingowych. Na pierwszym treningu widzimy się 8 stycznia i od tego czasu ćwiczyć będziemy 5 razy w tygodniu. W czasie przerwy zimowej zmierzymy się m.in. z Łużycami Lubań, Woskarem Szklarska Poręba, CLJ Miedź Legnica, Victorią Ruszów i Lotnikiem Jeżów Sudecki.

Trener Siatrak głównej szansy na skuteczny marsz w górę tabeli upatruje w ciężkiej pracy ale nie tylko. Szkoleniowiec Karkonoszy liczy na możliwość wzmocnienia swojego zespołu na pozycjach środkowego obrońcy, pomocnika i napastnika. Póki co z ruchów kadrowych pewna jest pauza Marka Wawrzyniaka, który musi poddać się operacji. To ogromna strata. Nieobecność Marka Wawrzyniaka będzie odczuwalna zarówno na boisku jak i poza nim. Życzę mu zdrowia i liczę, że jak najszybciej do nas wróci. – tyle Marek Siatrak.

Rozmawiał Konrad Ambroży

 

 

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
250
wpDiscuz

OFICJALNY PARTNER

MIASTO JELENIA GÓRA

KLUB BIZNESU