Nikt nie zamierza się tłumaczyć – P. Bębenek


17 kwietnia 2018
Pierwszy zespół
bęben

Nie tak miał wyglądać początek rundy wiosennej w wykonaniu Karkonoszy. Po zwycięstwie nad Spartą Grębocice podopieczni Marka Siatraka zanotowali już 3 porażki z rzędu, w tym kompromitującą z Apisem Jędrzychowice. Pytanie “kiedy to się wreszcie skończy” odbija się echem nie tylko przy Złotniczej.


Brak wyraźnych zastrzeżeń do jego gry wcale nie poprawia humoru Patrykowi Bębenkowi, który własną dyspozycję przedkłada nad wyniki drużyny. Zapraszamy do lektury rozmowy z pomocnikiem Karkonoszy.

Patryk wiosna miała wyglądać zupełnie inaczej. Skąd takie wyniki?
Sami chcielibyśmy znać odpowiedź na to pytanie. Zadajemy je sobie nieustannie i szukamy odpowiedzi poprzez ciężką pracę na treningach. Nie mam zamiaru tłumaczyć siebie ani kolegów od gadania wygrywać na nowo nie zaczniemy. Pozostaje tylko zacisnąć zęby, zdobyć pierwsze 3 punkty a potem szukać ich w każdym kolejnym pojedynku. Myślę, że ta runda może być podobna do jesiennej. Wtedy gdy weszliśmy już na zwycięskie tory zaliczyliśmy długą serię zwycięstw z rzędu. Wierzę, że teraz będzie podobnie.

W niektórych meczach wcale nie byliście gorsi od rywali. Traciliście jednak mówiąc wprost, głupie bramki na własne życzenie. Coś nie tak z koncentracją ?
Masz rację. Długimi momentami prowadzimy grę ale ostatecznie i tak tracimy frajerskie bramki. Wiemy, że mamy problem z obroną ale dotyczy to całego zespołu a nie tylko tej formacji. Co tu dużo mówić? Pracujemy, żeby było lepiej. Mamy dość porażek i zwyczajnie wkurwia nas to bo wiemy, że potrafimy grać w piłkę a wyników jak nie było tak nie ma.

Słów kilka w kwestii treningów. Zmieniliście coś ostatnio? Skoro nie idzie to trzeba chyba szukać innych rozwiązań ?
Nie zmieniamy naszej filozofii. Od kształtu przygotowań i taktyki jest trener, my mamy wykonywać jego polecenia. Zapewniam, że pracujemy jak należy, czy to się wreszcie opłaci czas pokaże.

Rozmawiał Konrad Ambroży

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
250
wpDiscuz