O wielkich sercach słów kilka


12 lutego 2018
Z życia klubu

marcel z tata

Wczorajszy turniej organizowany przez Piłkarskie Przedszkole miał na celu zbiórkę środków finansowych na leczenie dwóch chłopców dotkniętych chorobą nowotworową. Mimo, że nie znamy jeszcze dokładnej kwoty jaką udało się zebrać, a która na co jak wszystko wskazuje będzie znaczna nie możemy nie napisać o czymś jeszcze.

Całe wydarzenie było przykładem na to jak wiele dobrego można uczynić, gdy wokół idei zbierze się duża grupa ludzi dobrej woli. Z pewnością rozmach z jakim organizatorzy przeprowadzili turniej dla Bartka i Marcela był niespodzianką również dla ich. Nas jednak pozytywnie zaskoczyło coś innego.

Wróćmy na chwilę do licytacji koszulek. Strój Piłkarskiego Przedszkola Karkonoszy zostaje zlicytowany za zawrotną sumę. Grupa rodziców naszych najmłodszych piłkarzy kupuje ją za równy 1000 zł. Chwilę później rówieśnicy przekazali ją Marcelowi. 

(Video dzięki uprzejmości Pana Sebastiana i Pana Adama). 

Nie jest ważne, że chwilę później koszulka Lechii Piechowice osiągnęła jeszcze wyższą kwotę (chociaż może nie dla wszystkich ;-)) Wielki, wspaniały przykład na to jak wiele można osiągnąć razem, dany nie tylko najmłodszym. To z pewnością najważniejsza lekcja płynąca z wczorajszego dnia.

 

 Konrad Ambroży

 

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
250
wpDiscuz