Ostra strzelanina w Kowarach

18 sierpnia 2017
Juniorzy starsi

szuki

Ostre strzelanie urządzili dziś sobie piłkarze Karkonoszy (JS), którzy rozbili swoich rówieśników z Olimpii Kowary aż 17-2, do przerwy remisując zaledwie (1-1)! Mecz rozgrywany w normalnym systemie (grano dziś 2×40 min) skończyłby się pewnie jeszcze większym wynikiem.

Skąd taki wynik pytamy filar obrony drużyny Krzysztofa Pietrzyka – Piotra Szukiela.
Mecz z Olimpią był naszym ostatnim testem przed ligą .Dzisiaj strzeliliśmy dużo bramek i moim zdaniem oznacza to, że dobrze wykonaliśmy pracę w okresie przygotowawczym i jesteśmy na właściwej drodze do osiągania jak najlepszych wyników. Jestem pewny ,że w każdym meczu ligowym będziemy walczyć o komplet punktów-wszystko okaże się już w następny weekend ,wtedy podejmiemy Parasol Wrocław.
Obrońca Karkonoszy pytany o drugą połowę, w której wraz z kolegami zdobyli aż 16goli (w tym 2 naszego rozmówcy) odpowiada.Olimpia ma swoje problemy. Trenują w małej liczbie osób i moim zdaniem odbija się to na ich przygotowaniu kondycyjnym. Stąd taki wynik.
Dzisiejszy występ Szukiela stał pod znakiem zapytania. Zawodnik skarży się na ból w kolanie. Wczoraj w trakcie treningu poczułem ból w kolanie. Przez to nie mogłem dzisiaj zagrać na 100%. Bardziej potraktowałem ten mecz jako rozbieganie. Wraz z trenerem uważnie obserwujemy mój stan zdrowia. Póki co wydaje się, że nie ma powodów do większych niepokojów. Zostaje mi trochę odpocząć i trzymać kciuki za seniorów w jutrzejszym meczu ze Spartą. Wierzę, że przywiozą ze sobą 3 punkty. Zakończył Piotr Szukiel.