Przegrali po golu w końcówce

28 kwietnia 2018
Juniorzy starsi

turniej juniorzy

Z zamiarem wzięcia odwetu na drugiej wrocławskiej drużynie, pojechali dziś do stolicy Dolnego Śląska piłkarze Krzysztofa Pietrzyka. Juniorzy starsi, którzy kilka dni temu przegrali z FC Academy Wrocław 0-3 chcieli dziś pokonać ich bardziej utytułowanego sąsiada – Śląsk Wrocław. Nie udało się.

Po pierwszych 45 minutach nic nie zapowiadało emocji, których byliśmy świadkami w drugiej odsłonie meczu. Gospodarze schodzili do szatni prowadząc 2-0. Po zmianie stron, piłkarze Karkonoszy w przeciągu 5 minut zdobyli jednak dwa gole i do ostatnich chwil walczyli o zwycięstwo. Niestety to Śląsk Wrocław trafił w 85 minucie i ostatecznie biało – niebiescy wrócili do Jeleniej Góry bez punktów.

Szkoleniowiec Karkonoszy po meczu chwalił swoich piłkarzy, którzy jego zdaniem walczyli dziś ze Śląskiem jak równy z równym i w jego opinii nie zasłużyli na porażkę. Trener Pietrzyk zwrócił też uwagę na dość kontrowersyjny rzut karny, który został podyktowany przeciwko jego zespołowi w pierwszej połowie. To już jednak historia. Nie tylko ja nie widziałem tam rzutu karnego, ale teraz już nic to nie zmieni. Gramy dalej. – zakończył.