Puchar Polski dopiero w kwietniu


3 stycznia 2019
Pierwszy zespół

ozpn

W dniu dzisiejszym Kierownik biura OZPN Jelenia Góra – Kamil Wieliczko poinformował, że oba półfinały Pucharu Polski odbędą się dopiero w kwietniuPierwotnie oba półfinały miały zostać rozegrane w drugi weekend marca (9-10.03), jeszcze przed startem rozgrywek ligowych. Komisja Gier OZPN Jelenia Góra ustaliła nowy termin spotkań półfinałowych Pucharu Polski OZPN Jelenia Góra na dzień 3 kwietnia ( środa ) 2019 roku o godzinie 17:00. Oby tylko pogoda dopisała, bo inaczej mecze kończyć będziemy w totalnej “szarówce”. Dla Karkonoszy i trenera Krzysztofa Pietrzyka sytuacja ta pozwoli na rozegranie sparingu  9 marca z Chrobrym Nowogrodziec, który stał pod znakiem zapytania ze względu  na mecze  pucharowe.

W dwóch spotkaniach 1/2 finału dojdzie do starcia zespołów IV-ligowych z popularną “okręgówką”. W I półfinale lider okręgówki – Lotnik Jeżów Sudecki podejmie na własnym boisku IV- ligowców z Mirska (14 miejsce w IV lidze dolnośląskiej-zachód). Faworytem tego spotkania są nasi sąsiedzi zza miedzy. Jeśli “Lotnicy” utrzymają dobrą formę z jesieni to czekać nas będzie arcyciekawe spotkanie przy Sportowej.

Natomiast biało – niebieskich czeka wyjazd do malowniczej Leśnej. Włókniarz zapewne będzie grał w “12”, ponieważ w regionie wszyscy znają kibiców z Leśnej, którzy żywiołowo dopingują  swoich ulubieńców.

Źródło: http://ozpn.jgora.pl/aktualnosci/nowy-termin-polfinalow-pucharu-polski

 

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
250
wpDiscuz