Rusza dystrybucja zaproszeń


18 grudnia 2017
Z życia klubu

zaproszenie lunch biznesowy obraz

Czy nowy rok zaczniemy z wysokiego C? Klub Sportowy Karkonosze Jelenia Góra we współpracy ze swoim sponsorem jeleniogórskim sklepem Leroy Merlin już 12 stycznia organizuje otwarte spotkanie Klubu Biznesu. Event kierowany jest do kadry managerskiej firm, które swoje działalności pragną budować i rozwijać na relacjach międzyludzkich.

Z pewnością jest to wydarzenie bez precedensu w jeleniogórskim środowisku sportowym. Aktywne, spotykające się z odpowiednią częstotliwością i współpracujące ze sobą w ramach “Klubów Biznesu” przedsiębiorstwa pomagają w rozwoju nie tylko klubów sportowych ale również lokalnych rynków i funkcjonujących na ich terenie społeczeństw.

Właśnie dlatego takie kluby funkcjonują licznie nie tylko wokół drużyn sportowych ale również miejscowości i różnego typu organizacji pozarządowych.

kluby biznesu

Fakt, że w Jeleniej Górze nie było dotychczas zbyt wielu prób powołania do życia tego typu projektów każe zastanawiać się jednak jak zareagują na to lokalni przedsiębiorcy.

Przygotowaliśmy kilkadziesiąt zaproszeń. Oczywiście w pierwszej kolejności zapraszamy firmy, które związane są z nami umowami sponsorskimi w ramach Klubu Biznesu. Reszta to już “loteria”. Po krótkiej analizie rynku wytypowaliśmy kolejne kilkadziesiąt podmiotów gospodarczych, które zapraszamy ale nie zamykamy się w tej liczbie. Liczymy na pozytywny odzew społeczności biznesowej ponieważ takie przedsięwzięcia wydatnie skracają drogę do ośrodków decyzyjnych w różnych firmach a stamtąd już tylko krok do wymiany zleceniami czy współpracy na innych płaszczyznach. Zamiast dzwonić, mailować, namawiać spotkajmy się w jednym miejscu i wyciągnijmy z tego jak najwięcej korzyści. – v-ce Prezes klubu Konrad Ambroży

Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne. Odbędzie się 12 stycznia w sklepie Leroy Merlin znajdującym się przy ulicy Legnickiej 3 w Jeleniej Górze. Start zaplanowano na godzinę 13:00.

Miejsca można rezerwować pod adresem e – mail konrad.ambrozy@kskarkonosze.pl

Mariusz Siuda

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
250
wpDiscuz

OFICJALNY PARTNER

MIASTO JELENIA GÓRA

KLUB BIZNESU