Seniorzy górą w wewnętrznym sparingu


21 czerwca 2020
Pierwszy zespół

sparing senior junior

Za drużyną trenera Ołeksandra Shevelyukhina pierwszy sparing podczas letnich przygotowań do sezonu 2020/2021 IV ligi dolnośląskiej-grupy zachodniej. W sobotnie przedpołudnie seniorzy pokonali swoich młodszych kolegów z Karkonoszy (drużyna juniora młodszego/starszego) 8:0.


W rzęsiście padającym deszczu pierwszy sparing rozegrali seniorzy biało-niebieskich. W Parku Sportowym Złotnicza  naprzeciw IV-ligowcom stanęła jeleniogórska młodzież prowadzona przez trenera Jacka Kołodziejczyka. Podczas I gry kontrolnej Shevelyukhin skorzystał z blisko 20 graczy, dobrze zaprezentowali się również gracze testowani. Karkonoska młodzież mimo wyniku zaprezentowała się bardzo przyzwoicie. Kilka zagrań i akcji zasługiwało na oklaski. Po sobotnim spotkaniu na pewno kilka nazwisk juniorów znalazło się w notatniku trenera seniorów. Być może już niedługo wzorem Nikodema Siudka czy Szymona Sołtysiaka zadebiutują w I zespole?

Bramki w spotkaniu zdobyli: 2 x Robert Lekszycki, 2 x Oskar Giziński, Maciej Gargas, Bartosz Poszelężny, Jakub Frankiewicz, zawodnik testowany.

Następny mecz kontrolny biało-niebiescy zagrają 27 czerwca o godzinie 11:00, również przy Złotniczej 12. Rywalem Karkonoszy będzie IV-ligowy Lotnik Jeżów Sudecki.

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
250
wpDiscuz