Social Media – Zapraszamy 1.12.2017 r.


23 października 2017
Z życia klubu

abc_color

Kilka miesięcy temu KS Karkonosze po raz pierwszy doprowadził do organizacji szkolenia biznesowego dla swoich partnerów i sponsorów. Była to jedna z głównych obietnic, które padły przy powoływaniu do życia “Klubu Biznesu”. W ostatnich dniach zapadła decyzja dotycząca terminu realizacji drugiego szkolenia.

Tym razem spotkamy się w sali szkoleniowej Ośrodka Konferencyjno – Wypoczynkowego Krucze Skały z Karpacza (http://www.krucze-skaly.pl/). Tematem szkolenia będzie szeroko pojęte zagadnienie mediów społecznościowych, bez których w obecnych czasach ciężko o prowadzenia jakiejkolwiek działalności.

Tak samo jak przy poprzednim wydarzeniu pierwszeństwo w rezerwacji miejsc mają przedstawiciele Klubu Biznesu KS Karkonosze. Każda z firm, które wspierają biało – niebieskich może bezpłatnie oddelegować na szkolenie 3 osoby.

Jeżeli partnerzy klubu nie zajmą wszystkich miejsc, na wolny rynek trafią zaproszenia dla podmiotów i osób, które z Karkonoszami nie są obecnie związane. Tutaj firmy, lub nawet osoby fizyczne chcące poszerzyć swoje kwalifikacje będą mogły za darmo zarezerwować po jednym miejscu.

Zapisy prowadzone są pod adresem e – mail konrad.ambrozy@kskarkonosze.pl

Szkolenie “Social Media” odbędzie się 1 grudnia 2017 roku w OKW Krucze Skały znajdującym się przy ulicy Wilczej 1 w Karpaczu. Start wydarzenia zaplanowano na godzinę 11:00.

Więcej o prowadzącym pod adresem http://abcszkolenia.com/start.php

Konrad Ambroży

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
250
wpDiscuz