Stać nas by dalej wygrywać


28 maja 2018
Pierwszy zespół

Marek Siatrak-przodem

Kamień spadł z serca sympatykom Karkonoszy. Ich ulubieńcy wreszcie wygrali i to na wyjeździe. Łupem biało – niebieskich padł Orkan Szczedrzykowice.

Wielki wkład w zwycięstwo miał Daniel Gałach, który przypomniał sobie dyspozycję z rundy wiosennej. Najskuteczniejszy piłkarz Karkonoszy zdobył 3 gole. Więcej, kibice zgromadzeni tego dnia na stadionie Konfeksu Legnica już nie zobaczyli.

Gałach trafił po raz pierwszy już w 5 minucie. Kolejnego gola dołożył po godzinie gry. Dorobek strzelecki zamknął w doliczonym czasie, strzałem z rzutu karnego.

Rozmawiamy z trenerem Siatrakiem: 

Cieszę się, że wreszcie zagraliśmy na miarę swoich możliwości. Orkan nie miał w tym meczu kompletnie nic do powiedzenia. Dominowaliśmy od początku, efektem czego szybko strzelona bramka. Byliśmy bardzo zdeterminowani by w końcu wygrać i najważniejsze, że to się udało.  Zwycięstwo dedykujemy Patrykowi Bębenkowi, który z powodów osobistych nie mógł zagrać. Wierzę, że możemy wygrywać już do końca. Zapraszam 31 maja na stadion przy ulicy Złotniczej, gdzie zmierzymy się z Sudetami Giebułtów. – zakończył trener pierwszej drużyny.

Konrad Ambroży

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
250
wpDiscuz