Stay4Longer nowym sponsorem Karkonoszy!


4 sierpnia 2018
Z życia klubu

stay-4-longer

 

 

Oferta Klubu Biznesu, a co za tym idzie, także liczba sponsorów Karkonoszy stale rośnie! W siedzibie kowarskiej spółki Vesper podpisaliśmy dziś kolejną umowę. Najmłodszym uczestnikiem projektu zostało biuro nieruchomości Stay4Longer.

Nasz nowy sponsor zajmuje się kompleksową obsługą w zakresie nieruchomości, zarówno mieszkalnych jak i komercyjnych. Co ważne, stale wzbogaca swoją ofertę. Kwestią czasu jest, kiedy klienci wybiorą tu wymarzoną nieruchomość, a kredyt otrzymają przechodząc po prostu przez następne drzwi. Jestem pewien, że warto przyglądać się tej ofercie, bo to z pewnością nie będzie ostatnie słowo z ich strony.powiedział Konrad Ambroży.

Z Klubem Biznesu KS Karkonosze znamy się od kwietnia tego roku. Widzę, że ta inicjatywa nabiera rozpędu i wzbogaca się o coraz ciekawsze założenia. Cieszę się, że wspierając klub sportowy, szkolenie młodzieży i jego codzienne funkcjonowanie otrzymałem również platformę do rozmowy z innymi przedsiębiorcami. Wierzę, że przyniesie to wielostronne korzyści – powiedział Łukasz Łuczyński Prezes Vesper sp. z o. o. 

Chciałbym podziękować naszemu nowemu partnerowi za chęć wsparcia Karkonoszy oraz dodać, że nasz nowy sponsor prowadzi również firmę magazynową pod tą samą nazwą. Być może już niebawem ją również (oficjalnie) powitamy w Klubie Biznesudodał W-ce Prezes Zarządu.

Podziękowania należą się jednak komuś jeszcze. Wizytówkę z numerem telefonu Pana Łukasza otrzymałem od dyrektora sklepu Leroy Merlin. Pan Jarosław Kujda niesamowicie wspiera wiele działań odbywających się na naszym lokalnym rynku, w tym Klub Biznesu, którego jest bardzo aktywnym uczestnikiem. Dziękuje Panie Dyrektorze. – tyle Konrad Ambroży.

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
250
wpDiscuz