Świetna inauguracja wiosny juniorów młodszych

22 marca 2022
Juniorzy młodsi

wynik młodsi - wks śląsk

✅ Świetnie rundę wiosenną w II lidze wojewódzkiej zainaugurowali juniorzy młodsi Karkonoszy! ⚪🔵Biało-niebiescy🔵⚪ podopieczni trenera Jarosława Wichowskiego wygrali z rówieśnikami z WKS-u Śląska Wrocław 2-1🔥

Juniorzy młodsi Karkonoszy w miniony weekend rozpoczęli ligowe granie po przerwie zimowej. Jak się okazało przerwę między rundami podopieczni trenera Jarosława Wichowskiego przepracowali bardzo solidnie co dało efekt w spotkaniu z WKS-em Śląskiem Wrocław. Biało-niebiescy objęli prowadzenie po trafieniach Maksymiliana Pietrzyka i Oliwiera Jonkisza, a wrocławianie byli w stanie odpowiedzieć tylko bramką Bartosza Wdowskiego. Kolejnym przeciwnikiem Karkonoszy będzie Górnik Polkowice, a mecz odbędzie się w niedzielne (27 marca) przedpołudnie (godz. 10:00) na Stadionie Miejskim w Polkowicach przy ul. Kopalnianej 4.