Szybka rehabilitacja juniorów młodszych


30 sierpnia 2017
Juniorzy młodsi

21-Karkonosze4716

Juniorzy młodsi prowadzeni przez Jacka Kołodziejczyka swój premierowy sezon w Lidze Dolnośląskiej Juniorów zaczęli od porażki 0-5 z Zagłębiem Lubin. W III kolejce strzelili jednak 6 bramek nie tracąc żadnej. Ofiarą padła wrocławska Ślęza. 

Oddajemy głos trenerowi.

Bardzo się cieszę, że po fatalnym rozpoczęciu sezonu potrafimy wejść na odpowiednie tory i odnieść wysokie zwycięstwo. Wraz z zespołem dedykujemy wygraną Brajanowi Kulakowskiemu, który w poprzednim spotkaniu doznał poważnej kontuzji przedramienia. Dzisiejsze zwycięstwo pokazuje jak zróżnicowana jest liga dolnośląska. Cieszymy się ze zwycięstwa ale tak naprawdę już myślimy o niedzielnym spotkaniu ze Śląskiem Wrocław, gdzie poprzeczka będzie zawieszona dużo, dużo wyżej. Mam nadzieje, że przede wszystkim zdrowie już będzie nam dopisywać. Mimo zwycięstwa nadal musimy pracować nad grą w obronie bowiem również dzisiaj nie ustrzegliśmy się błędów w tej formacji. – tyle Jacek Kołodziejczyk.

Bramki: Tomaszewski 2x, Fediuk 2x, Żurawski, samobójcza.
Skład: Maciejewski, Bartecki, Pakosz, Engler, Kamiński, Wiejak, Sołtysiak,Rosinski , Tomaszewski, Fediuk, Ranecki Rezerwa: Walczak, Żurawski, Antosik, Najczuk, Mareczek

Rozmawiał Konrad Ambroży

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
250
wpDiscuz