Trampkarze wygrali w Bolesławcu

11 kwietnia 2018
Trampkarze
autobus
Trampkarze Karkonoszy odnieśli pierwsze zwycięstwo na wiosnę pokonując w meczu wyjazdowym Eskadrę Bolesławiec 3-1. Ozdobą spotkania było trafienie Marcela Zielińskiego zza połowy boiska.

O przebiegu meczu mówi trener Bartosz Królikowski. Po takim spotkaniu jak dzisiejsze nie można być niezadowolonym. Chłopcy zostawili na boisku dużo zdrowia, ponadto dominowali nad przeciwnikiem jeśli chodzi o umiejętności czysto piłkarskie. Również sposób w jaki podnieśliśmy się po stracie bramki cieszy. Mimo, że to piłkarze Eskadry trafili jako pierwsi moi zawodnicy szybko odpowiedzieli dwoma trafieniami i na przerwę schodziliśmy prowadząc 2-1. Tworząc przy tym sporo sytuacji bramkowych.

Mimo dzisiejszego zwycięstwa twardo stąpamy po ziemi i zdajemy sobie sprawę, że mimo wygranej i dobrego meczu w naszym wykonaniu wciąż jest co poprawiać. Popełniliśmy dziś kilka błędów w obronie i z pewnością będziemy nad tym pracować w najbliższym czasie. W tym miesiącu mamy do rozegrania aż 5 spotkań. Najbliższe z nich odbędzie się 15 kwietnia o godzinie 15 na stadionie przy ul. Lubańskiej. Naszym przeciwnikiem będzie WKS Śląsk Wrocław. – Zakończył trener Trampkarzy.