Przedszkole organizuje wyjątkowy turniej


22 stycznia 2018
Pierwszy zespół
 bercik-2

Okres trwających ferii zimowych nie stanowi odpoczynku dla Piłkarskiego Przedszkola. Najmłodsi zawodnicy Karkonoszy prowadzeni przez Trenerów Szczygła oraz Rodziewicza intensywnie trenują przed zbliżającym się turniejem, który odbędzie się 11 lutego w hali przy ulicy Złotniczej.

Z pewnością jednak nie rywalizacja na boisku będzie tego dnia najważniejsza. Szkoleniowcy najliczniejszej z biało – niebieskich grup przyzwyczaili nas już, że takie okazje wykorzystują by nieść pomoc potrzebującym. Nie inaczej będzie i tym razem.

Kiedy na parkiecie mierzyć się będą dzieci z rocznika 2011 oraz ich młodsi koledzy równolegle toczona będzie prawdziwa walka.
Walka o pomoc dla Marcela i Bartka. Dwóch chłopców dotkniętych chorobą nowotworową.

W jaki sposób chcą pomóc, co już teraz przygotowali organizatorzy i czego możemy spodziewać się w najbliższych dniach opowie Mariusz Szczygieł.

Chcemy zebrać 14 zespołów. Wszelkie środki jakie pozyskamy zarówno w czasie imprezy jak i poprzez licytacje na portalu allegro trafią do rodziców Marcela i Bartka. Na turnieju jak zawsze można spodziewać się bogatej oferty gastronomicznej, a także loterii fantowej, na którą już teraz udało nam się pozyskać wiele ciekawych nagród. Mamy już voucher dla dwóch osób na dwudniowy pobyt w Pensjonacie Milutka w Szklarskiej Porębie, 10 zaproszeń do American Burger, wejściówki do sali zabaw Fun Park zlokalizowanej w galerii handlowej Nowy Rynek, kupony na mycie samochodu w Salonie Kosmetyki Samochodowej Niagara, vouchery na zabiegi kosmetyczne w Salonie Piękna i Estetyki znajdującym się przy ulicy Wiejskiej 4a w Jeleniej Górze, wejściówki na wystawę klocków Lego w Karpaczu, wejściówki VIP na wybrane mecze Zagłębia Lubin i Miedzi Legnica, a także zaproszenie na uroczystą kolację do hotelu Park Hotel Kur Spa ze Świeradowa Zdroju. To jednak z pewnością nie koniec. Wstępnie obiecano nam zaproszenie na weekend do jednego z hoteli w Karpaczu, pomóc zamierza też Osada Śnieżka, liczę też, że w międzyczasie ktoś jeszcze się do nas zgłosi.

A co trafi na allegro ?

Licytację rozpoczniemy na dwa tygodnie przed turniejem. Na chwilę obecną mamy już koszulki braci Zieliński z Napoli oraz Miedzi Legnica, koszulkę Zagłębia Lubin, koszulkę reprezentacji Polski od Agaty Tarczyńskiej. Spodziewamy się jeszcze wsparcia ze strony FK Jablonec i Tomasza Adamka. Ponadto każda drużyna, która wystąpi na naszym turnieju ma przywieźć ze sobą koszulkę z autografami na rzecz licytacji. Z pewnością będzie bardzo ciekawie. – zakończył Mariusz Szczygieł.

Chętnych by pomóc zapraszamy do kontaktu z organizatorami.

Konrad Ambroży

 

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
250
wpDiscuz