Wiosną czeka nas walka – K. Pietrzyk


20 lutego 2018
Juniorzy starsi

mlodsi

Szkoleniowiec juniorów starszych trener Krzysztof Pietrzyk ma świadomość, że utrzymanie w LDJ nie zagwarantuje się samo. Jego zespół ma być gotowy do walki o trzy punkty w każdym wiosennym meczu.

Jak wyglądają przygotowania drużyny, która stanowi bezpośrednie zaplecze pierwszego zespołu? Juniorzy starsi wznowili treningi na początku stycznia. Obecnie podopieczni Krzysztofa Pietrzyka spotykają się cztery razy w tygodniu podczas zajęć w terenie, na hali, na siłowni oraz na orliku. Zgodnie z pewną tradycją przed rozpoczęciem meczów sparingowych nasi piłkarze wzięli udział w turnieju o Puchar Burmistrza Karpacza (3.02). Pierwszy mecz sparingowy rozegrali 11 lutego z pierwszą drużyną Orła Lubawka. W meczu rozgrywanym na sztucznym boisku w Trutnovie górą okazali się seniorzy spod granicy wygrywając 4-5 (2-1). 18 lutego podopieczni Pietrzyka wybrali się gołą “11” do Podgórzyna, gdzie ulegli 1-2 dorosłej drużynie Halniaka Miłków.

Oddajemy głos szkoleniowcowi: Przed nami jeszcze dwa sparingi obydwa rozegramy w czeskiej miejscowości Desna: 24.02 zagramy z Woskarem Szklarska Poręba a 3.03 z KS Łomnica. Pomiędzy nimi chciałbym umówić się na jeszcze jeden mecz kontrolny. Rozmowy trwają. Nie zostało nam dużo czasu bowiem rozgrywki zaczynamy już 10 marca meczem domowym z Parasolem Wrocław. Naszym celem będzie walka w każdym meczu o 3 punkty. Mam nadzieję, że da nam to utrzymanie w LDJ. – zakończył trener Krzysztof Pietrzyk.

Rozmawiał Konrad Ambroży

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
250
wpDiscuz