Za ładną grę punktów nie dają -P. Bębenek


16 października 2018
Pierwszy zespół

bęben

Patryk Bębenek jest wyraźnie rozczarowany tym, że mimo niezłej gry z Aksem Strzegom i Chrobrym Głogów Karkonosze dopisały do konta tylko 1 punkt. Niestety liczy się to co w sieci powiedział.

Byliśmy bardzo blisko, by przerwać serie zwycięstw Chrobrego. Niestety ostatecznie wyjechaliśmy z Głogowa bez punktów. Czujemy ogromny niedosyt, bo w dwóch ostatnich kolejkach zasłużyliśmy na 4 a przez własne, niewymuszone błędy mamy ostatecznie tylko 1 punkt. Wracając do meczu z liderem. Rezerwy Chrobrego miały tego dnia w swoim składzie sporo wzmocnień z pierwszej drużyny. Mimo to, po meczu chwalili nas mówiąc, że z tak mocnym zespołem, jeszcze w tym sezonie nie grali. Niestety to mimo wszystko marne pocieszenie. – powiedział pomocnik Karkonoszy. 

Pierwsza połowa to przewaga Chrobrego, który nie strzelił nam gola dzięki dobrej postawie bramkarza. Mieliśmy też trochę szczęścia. Na drugą połowę wyszliśmy z wiarą, że możemy osiągnąć dobry wynik i moim zdaniem, w tej odsłonie to my byliśmy lepsi. Tym bardziej boli gol stracony w końcówce spotkania. Niestety, taki jest sport. Te dwie kolejki pokazały jednak, że jesteśmy w stanie walczyć z każdym. Jeżeli będziemy konsekwentnie wykonywać polecenia trenera możemy wygrać wszystkie mecze do końca tej rundy. – tyle o ostatnich meczach. Korzystając z okazji Patryk Bębenek zaprosił kibiców na sobotni mecz charytatywny, podczas którego zbierane będą środki na leczenie Oskara Wieliczko. Zapraszam wszystkich w sobotę. Liczę, że trochę się nas zbierze i w dobrej atmosferze, świetnie się bawiąc uda nam się pomóc Oskarowi. Do zobaczenia. – zakończył.

Rozmawiał Konrad Ambroży

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
250
wpDiscuz