Zabrakło kilku minut – porażka juniorów


26 maja 2018
Juniorzy starsi

17308733_1952784524733514_6266745515066755590_n

Gdyby mecz przy Lubańskiej zakończył się po 90 minutach, piłkarze Krzysztofa Pietrzyka zeszli by z boiska w glorii zwycięzców. Niestety, juniorzy starsi przekonali się dziś boleśnie, że walcząc do ostatniego gwizdka, losy meczu da się odwrócić w nawet najbardziej beznadziejnej sytuacji. 

Biało – niebiescy coraz mocniej odczuwają trudy sezonu. Kontuzje, absencje dają się im coraz mocniej we znaki. Mimo to, nasi piłkarze walczą by rozgrywki zakończyć jak najlepiej. Dziś byli o krok od pokonania wyżej notowanej Polonii Świdnica. Zabrakło sił/koncentracji/szczęścia/wszystkiego po trochu.*

Wracając do wydarzeń boiskowych. Kiedy przy Lubańskiej, po 80 minutach wyrównanego pojedynku, na listę strzelców wpisał się wreszcie Piotr Szukiel, mało kto spodziewał się tego co wydarzy się za chwilę. Przyjezdni w doliczonym czasie gry trafili jednak dwa razy i ostatecznie to oni dopisali do swojego konta kolejne 3 punkty.

Naszym piłkarzom został już tylko wyjazd do Ząbkowic Śląskich, na mecz z przedostatnią w tabeli Polonią. Pojedynek ten nie zapowiada się jednak na “spacerek”, bowiem drużyna Karkonoszy pojechać tam może w mocno okrojonym składzie. Jak będzie dowiemy się w następną sobotę.

* niepotrzebne skreślić

Konrad Ambroży 

 

 

 

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
250
wpDiscuz