Zatylny dochodzi do formy na Zabobrzu


27 września 2018
Z życia klubu

float ciało i umysł

Mateusz Zatylny dochodzi do siebie po kontuzji więzadeł, a dokładnie po naderwaniu więzadeł pobocznych przyśrodkowych. W przypadku takich urazów przerwa od uprawiania sportu trwa około miesiąca. Mateusz we współpracy z Firmą Float Ciało i Umysł przygotowuje się już do powrotu na boisko.

Zawodnik Karkonoszy odbył już seans Floatingowy i trening EMS w siedzibie firmy znajdującej się przy ulicy Elsnera 3 w Jeleniej Górze. Wśród licznych zalet Floatingu, należy zwrócić uwagę na fakt ogólnej relaksacji, rozluźnienia mięśni i głębokiego odpoczynku. Godzina spędzona w specjalnej kabinie odpowiada 5 godzinom głębokiego snu. Zabieg wpływa też pozytywnie na wzmocnienie układu odpornościowego, ma działanie przeciwbólowe oraz antystresowe!

3EMSlife in west

Następnie wraz z trenerem Marcinem Bruzdą z LifeInVest odbyłem seans EMS – czyli elektrostymulacji mięśniowejmówi nam sam zainteresowany. Po raz pierwszy wykonywałem takie ćwiczenia. Największy plus takich zajęć? Pobudzenie wszystkich, nieużywanych w czasie rekonwalescencji mięśni, ale nie tylko. EMS wspiera i umożliwia szybki powrót do formy po kontuzjach. Dzięki temu również mój powrót na boisko będzie dużo łatwiejszy, nie będę wtedy “zastany”. Jestem pod ogromnym wrażeniem tego, jak wiele pracy mięśniowej można wykonać w czasie 20 minutowego treningu EMS. Wszystko to serdecznie polecam. Zakończył zawodnik Karkonoszy.

Zachęcamy do polubienia i obserwacji profilu https://www.facebook.com/mocrelaksu/

Konrad Ambroży

 

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
250
wpDiscuz