Będziemy mocni wiosną – J. Kołodziejczyk


19 lutego 2018
Juniorzy młodsi

21-Karkonosze4716

Niespełna miesiąc został do wznowienia rozgrywek ligowych. Z tej okazji chcielibyśmy pokusić się o pewne podsumowania. Na pierwszy ogień Jacek Kołodziejczyk i drużyna juniorów młodszych. 

Juniorzy młodsi trenują od drugiej połowy stycznia. Wcześniej przechodziliśmy okres roztrenowania, co sprawiło, że przerwa zimowa trwała dla nas tylko w trakcie świąt Bożego Narodzeniapowiedział trener Kołodziejczyk. W ferie zimowe spotykaliśmy się codziennie. Teraz trenujemy 4 razy w tygodniu plus co weekend gramy sparingi. Trener pytany o wyniki meczów kontrolnych odpowiada.  W dotychczasowych 3 meczach sparingowych dwa razy przegraliśmy i raz zremisowaliśmy.   Były to mecze z  MFK Trutnov, Miedzią oraz juniorami starszymi Włókniarza Mirsk (2-2, 2-5, 0-2). W żadnym z tych meczów niestety nie udało nam się zagrać w optymalnym zestawieniu. Panujący okres grypowy odbija się cały czas na ustawieniu mojego zespołu. Poza tym kontuzjowani są Najczuk, Tomaszewski czy Mazur, z których od dłuższego czasu nie mogę skorzystać. Wyniki sparingów nie mają jednak największego znaczenia. Mecze kontrolne mają przynieść nam odpowiedzi na to, w jakim momencie przygotowań jesteśmy oraz jak zespół zachowuje się w różnych etapach meczu przy odpowiednim pressingu. Pytany o dalszą część okresu przygotowawczego wylicza: zostały nam jeszcze 3 mecze kontrolne z BKS-em Bolesławiec, Konfeksem Legnica oraz juniorami starszymi z Lwówka Śląskiego. Trener Kołodziejczyk chętnie opowiedział nam również o pozytywach trwającej przerwy zimowej. Ciekawie do zespołu wkomponowali się chłopcy z rocznika 2003. Bardzo duże postępy zrobił Jakub Bartecki. Pierwsze pozytywne sygnały dają też Milewski i Antosik. Bardzo cieszy mnie również postawa kilku zawodników, którzy utrzymują praktycznie 100% frekwencje. Mowa tutaj o Sołtysiaku, Raneckim, Barteckim, Antosiku i Wiejaku. W ostatnim zdaniu podsumowania dodaje: Został nam miesiąc do ligi. Pierwszy mecz rundy wiosennej zagramy 17.03. Póki co jeszcze sporo pracy przed nami, ale myślę, że na wiosnę będziemy mocnym zespołem. Tyle Jacek Kołodziejczyk. 

Zachęcamy do obserwowania klubowego profilu na serwisie Instagram. – https://www.instagram.com/karkonoszejg/?hl=pl

Rozmawiał Konrad Ambroży

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
250
wpDiscuz

OFICJALNY PARTNER

MIASTO JELENIA GÓRA

KLUB BIZNESU

jplast CentrumPsychologiiPsychologSportu Fizjo-med WhatsApp Image 2019-11-01 at 20.08.25 lodostref mzk termy cieplickie telaces obrębalski marek mint caffe